Sayfa 191/312 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

maalesef endeks sıkıntılı görünümden kurtulamadı, bu en sağlam hisselere bile yansıyabiliyor.

yarın akşam tsi 21:00'de trump iran nükleer anlaşması ile ilgili açıklamalar yapacakmış.

piyasanın hoşlanmayacağı şeyler söylememesini diliyorum. aksi halde, hisseler nefes alma imkânı da bulamayabilir.

2. endeks 1 düşse bu 3 düşüyor! anlatmaya gerek yok görüyorsunuz karakter yoksunlarını ! muhtemelen alanda kendisi!satanda! basın aşagı namussuzlar. düşmez kalkmaz bir Allah! gün ola harman ola. Y.T.D

3. Nereye düşerse düşsün,az az,ufaktan ufaktan,temkinli,sabırlı,birdenbire değil.Aldıkça çıldırıp aşağıya veriyor.Bu iyi.Bu gidişle elindeki malların tümünü alacağım herhalde.Ky'nin gücü yok sanıyor.Bırakın sansın.

Asla yatırım tavsiyem yok.Sadece kendi taktiğimi dillendirdim.

4. Yerli otomobil için 11 Mayısta imzalar atılacak.Komşuda pişer bize de düşer.Şahsen Ditaş'ın da pastada payı olabileceğini düşünüyorum.Belki de 252 dönüm arazi üzerine yaparlar fabrikayı !

Asla somut bilgiye dayalı fikirler değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by veyselduran Yazıyı Oku
    Ditaş ı aradım Süleyman bey ile görüştüm. Dedim faaliyet raporunda savunma sanayi, havacılık, demiryolu ulaşımla ilgili bişey yazmamışsınız dedim. Daha çalışmalar sürüyor olduğu için bişey yazmadık dedi yazınca yatırımcılar soruyor hangi parça üretiyorsunuz gibi sorular geliyor daha ortada bişey yok dedi. Bir parçanın üretime geçilme süresi 2-3 seneyi bulur dedi. Anlaşılan 2-3 yıl savunma sanayi, havacılık yada demiryolu için bi ürün satışı olmayacak demektir.Karı sordum şirketin normal karları bu kadardır dedi. Dedim ben 4 milyon bekliyordum yani o zaman her 3 ayda 1-1.1-1.2 gibi karlar mı beklemeliyiz. Ben 1.5 falan düşünüyorum dedi. Böyle diyince şuan ben beklentimi düşürdüm, bu şartlarda her 3 aylık dönem karı 1.5 milyon yıllık ise 5.5 milyon toplam kar bekleyeceğim. İnş ansızın şirket satılıyor diye bir haber çıkar yoksa kısa vadede beklentim kalmadı. Bu fiyatlardan da çıkmayacağıma göre bekleyeceğiz. Allah sabır versin herkese. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    KEŞKE :iyide ben bir önceki faaliyet raporundan aldığım bilgiler doğrultusunda tüm mal varlığımı şirketinize yatırdım.bu durumda siz yatırımcıyı yanıltarak bir nevi onu yemleyerek yasal suç işlemiş olmuyormusunuz.şimdide yatırımcı sorularıyla uğraşmamak için bunu kaldırdık diyorsun.adı üzerinde
    yatırımcı ilişkileri ben soracam sende beni tatmin edene kadar cevaplayacaksın.deyip ilgili birimlere sizi şikayet edeceğim deseydin ve etseydin.

6. bir yıldır biriktirdiğimizi sandıklarımız on onbeş günde yok oldu.anlatmaya gerek yok...

7.  Alıntı Originally Posted by leybold Yazıyı Oku
    KEŞKE :iyide ben bir önceki faaliyet raporundan aldığım bilgiler doğrultusunda tüm mal varlığımı şirketinize yatırdım.bu durumda siz yatırımcıyı yanıltarak bir nevi onu yemleyerek yasal suç işlemiş olmuyormusunuz.şimdide yatırımcı sorularıyla uğraşmamak için bunu kaldırdık diyorsun.adı üzerinde
    yatırımcı ilişkileri ben soracam sende beni tatmin edene kadar cevaplayacaksın.deyip ilgili birimlere sizi şikayet edeceğim deseydin ve etseydin.
    Telefonda konuştuk yazılı bişey yok. Geçen aylarda mail atmıştım cevap vermemişlerdi internetten şikayet etmeye çalıştım sistemde bi sıkıntı mı var yoksa ben mi beceremedim şikayet edemedim. Galiba bir hafta 100 kere denedim olmadı. Kardeş önerdiğin şeyleri sende yapabilirsin geçen sene faaliyet raporunda böyle yazıyordu ben bütün yatırımı mı bundan dolayı yaptım bu sene hiç bahsetmediler bile diyerekten. Ayrıca sende arayabilirsin keşke demeden ne diyeceksen diyebilirsin. Ben aradım merak ettiklerimi sordum aldığım cevapları siz Ditaş hissesi olanlara samimice ilettim. Süleyman beyin ne niyetle doğru mu yanlış mı bilgi verdi bilemem. Ben herkesi kendim gibi sandığım için Süleyman beyin dediklerine inandım samimi buldum. Ben sadece küçük yatırımcıyım kimler kimin adamı, spek burayı okuyor okumuyor onları düşünerek paylaşım yapmıyorum. Birileri mal alsın yada satsın diye paylaşım yapmam. Sadece fikirlerimi, duyduklarımı, gördüklerimi, yatırımcı ilişkileri ile yaptığım görüşmeleri paylaşıyorum. Ditaş hissesi olanlar faydalansın kazansın istiyorum, bende sizlerden faydalanıyorum. Neticede ortağız. Herkese bol kazançlar. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. millet olarak malesef şikayet mekanizmalarını kullanmıyoruz.sadece buna vurgu yapmak diğer paydaşlarada göstermek için senin üzerinden yazdım.başka bir art niyetim yok.şikayet olayını geçmişte şirketin pay satışlarında spk ya yapmıştım.lakin şu an ev internetim olmadığı ve telefondan yapamadığım için henüz yapmadım.saygılar.

Sayfa 191/312 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •