Sayfa 21/312 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 161 - 168 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Mayıs'ta sadece bilanço açıklanmayacak, Trump - Erdoğan gçrüşmesinden de üstü kapalı beklentiler oluşturuyorlar twetter'da. Doğan grubunu değil özellikle DİTAŞ'ı vurguluyorlar.Zaten A.Doğan ,hükümete yaranmak için her şeyi yapıyor bu aralar.Hele o saçma - sapan gazete manşetinden sonra(ordudaki başörtüsü serbestiyetiyle ilgili) Hürriyet'te yönetimde yaptığı değişiklikler ,bunun en açık örneği.

2016'da yatırımları bitti,2017'deki performansını şirketin görmeden şuradan - şuraya gitmem.
    Konuyla ilgili bir bilgim yok ditasi neden konusuyorlar aciklarmisin trumpla erdogan landitasin ne alakasi var anlayamadim

2. Trump`in ,Sayin Erdoğan ile A.DOĞAN `in arasini duzetmesini bekliyorlar heralde. DITAS ölmüş esek fiyatinda oldugu için, en çok buna yansımalı sanki.

3. Bu işlem hacmi ile tekrar 4,50 altına inersek, bende hisseden bir cacık olmayacağına inanacağım.

4. Kagıt bu kadar bugun hareket yaptı forumda kimse yok demekki ky de mal yok gerci bizim ky şimdi bu kagıt 8-10 oldumu dalarla 20 ye gidecek diye sonrada burası aglama duvarına döner

D5803 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Cogu elindeki mali vermis ozaman kimse yoksa

7.  Alıntı Originally Posted by Speed78 Yazıyı Oku
    Cogu elindeki mali vermis ozaman kimse yoksa
    Bugünkü işlem hacmi,halka açık kısmın yarısından fazla.Şimdi ,bizim bazı şeyleri ölçümleme gücümüz var aslında.Cuma günü de endekse rağmen artı kapadık.Bugün de.Yani çıkış süreci endekse rağmen oluyor.Bu ne anlama geliyor?Bu şu anlama geliyor: Ky , 'şirket zararda endeks bir aşağı sarkarsa 3,90'dan 'da - 3,80'den de verirler' tezine sahipti. Spekülatör böyle düşünenlerin tamamını terse getirdi.

Bu tür sığ hisseler , trade için uygun değil. Beklenti varsa,şirkette hakikaten bu fiyatlardan ucuzsa , alacaksın - tutacaksın...Dahası yok.

Mesela,ben şahsım için konuşuyorum...Buradan aşağı dönerse eğer,satacak mıyım?Hayır.Sadece 4 liranın altına gelirse, 3 - 5 lot daha ekleriz.

8. eeeee...ne oldukii..bu t. kağıdı. benim fikrim değişmez..her zaman yapıyor bu tür haraketleri..ben yine düşeceğini adım gibi biliyorum..dün yaptığı işleme bakın bu günki durumuna bakın nasıl bi t.kağıdı olduğu ortada.

Sayfa 21/312 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •