Sayfa 226/312 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. Şirketin yetkilisine ile telefonda özellikle sordum, neden baskı var bilançoyla ilgili sıkıntı varmı diye.. Yetkili kişi üzerine basa basa söyledi işlerimiz çok iyi bilanço ile ilgili de kötü birşey yok.. Görünen köy klavuz istemez gelinen süreç çok büyük bir kahpelik olmazsa iyi bilanço geleceği yönünde.. 5-6 milyon gelirse iyi eğer üzeri gelirse BOMBA olur..

2. Sayın Albea cevabınız için çok teşekkür ederim bir sorum olacak 5-6 dediğiniz 9 aylık demi inşallah iyi gelir kahpelik yapmazlar hepimiz kazanalim

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Elbette bu sözlerimiz 3ç için.. Eğer iyi gelirse istikrar oluşmuş deriz son 1.5 sene istikrarlı hasılat ve kar artışı mevcut.. Temennimiz herseyin güzel olması lakin Karel deki yönetim nasıl kahpeyse burda olmazsa hersey güzel olacak deriz.

4. Şey için sormuştum benim kullandığım uygulama da misal 6 aylık ve son bir yıl diye gösteriyor ben acaba 1 yıllık olan mi diye düşündüm onun için sormuştum çok teşekkür ederim inşallah olmaz kahpelik de artık kış ayından çıkıp baharı görürüz

5. Bunlar yine en son açıklanma tarihin de mi bilançoyu açıklayacaklar celha yi açıklamışlar neyse inşallah çok iyi kar gelir de en son aciklasinlar yeterki iyi gelsin kağıt firlasin artık

6. Bu arada son tarih ne zaman bileniniz var mı arkadaşlar

7.  Alıntı Originally Posted by Av.Abdullah Yazıyı Oku
    Bu arada son tarih ne zaman bileniniz var mı arkadaşlar

9 Kasım son tarih ama Ditaş Perşembe akşamı açıklayacak diye söylemişlerdi. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Bu perşembe mi Veysel bey

Sayfa 226/312 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •