Sayfa 236/312 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. Hisse sığ çok büyük dezavantaj.. Jokey gelecek ata binmeyede atı sürecek alan bulamıyor.. Spek-oyuncu tahtayı yukarı sürmesi için mal alabilmesi lazım.. Kimsede malını satmak istemiyor.. Küçük yatırımcıda gelmiyor tahtaya dolayısı ile süper bir bilanço açıklanana kadar sabrı olan bekleyecek..

2. Bu malın alıcısı var mıdır bilmem ama koskoca şirkette aydın doğan ve ortakları ve küçük ortaklar olarak sadece biz varız başka da bir Allah'ın kulu yok galiba o zaman yönetim kurulu toplantılarına gidelim ne de olsa başka da ortak yok hisseyi alan da yok en azından kap a iki de bir olumlu haber gondeririz

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Aydın Doğan in numarası olan var mı arasak da soylesek şuna biraz baksa ne kot kafalı bir hisse

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yaşlandı belki unutmuştur bile bu şirketi. Onun için ditas denizde damla misali

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

6. Netten alıntıdır;

Nevşehir'liyim; 15 senedir bu tahtada olduğumu daha önce belirtmiştim. Ben ay'da bir defa burada yazacağım, anlaşılan her ay olmak kaydıyla bir 15 sene daha burada küfür etmeye devam edeceğim... Ya da Allahım bir kapı açacak, ben biriktire biriktire bu fabrikanın % 10 sahibi olacağım...

Bir başka gün;

Dogan amca, Dogan amca, bankan var mı? Yoook Yoook; televizyonun var mı?Yoook Yoook; gazeten var mı?Yoook Yoook. Ammmaaa CELHAN vaaar, DİTAŞIN vaaar, Dolarcıkların vaaar!!! Eeee o zaman ne duruyorsun şirketlere de bir el atsana, bir el atsana...(Kelimeleri bu şekilde yazdığım için, tüm Türkçe bilenlerden de özür diliyorum)

Biran önce kurtulmak lazım bu kağıttan

7. Bu bilanço ile fazla umutlanmamak lazım ekstra bir haber gelmeli yabancı ortak, satış haberi, yeniden değerleme spek tam bir ...
    ölücü saygılar
    Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

Sayfa 236/312 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •