Sayfa 246/312 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. Yüksel be Yüksel be nedir bu çektirdiğin nedir bu kadar beddua küfür yediğin yeter artık yüksel

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Arkadaşlar gerçekten SPK ya şikayet etsek ne olur bu kağıt da bir kişi istediği şekilde at koşturuyor diye ya da gerekçeyi daha iyi şekilde yazıp buraya yazdığım maksat bir gerekçe olsun diye öyle yazdım her neyse sonuç olarak SPK ya şikayet etsek sizce ne olur bir işlem yaparlar mı bizim için olumlu sikpek denilen için kötü olur mu cidden soruyorum bu nedir ya 69 a bağladı bizi 3 senedir kağıt ne yatırımlar yaptı neler neler yaptı adam dalga geçiyor bizle

3. Gerçekten kimse kalmamış burada

4. ????

5. Normal
    Marbas iş a1 den ıslem yapan gomlekcıyı oturtmus basına hısse fıyatı umrunda degıl
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6. Şikayet mevzusuna bir cevap veren yok mu arkadaşlar

7. Dgazete ye bak 3 TL idi satıldı yükseldi sonra düşük işlem hacimleri ile hala satışın üzerinden zaman geçmesine rağmen hala yükseliyor bizimkisi 4 yıldır aynı bu kağıttan çok daha kotu kağıtlar yükseldi gitti

8. İşlem sırasında açılan makas 50 kuruş makas mi olur değerin 50-100-1000 TL olsa tamam makas geniş olur dersinde senin neyine adamlar istedikleri gibi kişniyorlar istediği seviyeye çek arada bir yükselt veya düşür aynı gün yine hisseyi aynı seviyelerde bırak adam ambargo koymuş gibi bu kağıt ben ne dersem o fiyatta kalır buna bir son vermek lazım şikayet mevzusunda bana bilgi verecek bir arkadaş yok mu detaylıca araştırıyorum ama borsa babında ne olur onu kestiremiyorum

Sayfa 246/312 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •