Sayfa 271/312 İlkİlk ... 171221261269270271272273281 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    sayfa sayfa gezip ditaş pazarlarsan olacağı bu ..senetler toplarken sen bön bön bakarsın albea
    Eğer ben bu paylaşımı yaptım diye ditaş gitmeyeceksen bu şirketin taaaa.... &&&&&'''''' mmmm.. Bu nasıl bir uslup,, Bana özelden de yazdın niye milleti uyandırıyorsun, burası kalabalık olursa spek basar diye.. Senin gibiler midemi bulandırıyor, Senin bu yazını görünce inşallah spek de öyle bir basar ki nefes alamazsın.. Nasıl bir bencilliktir bu... Lanet olsun böyle paraya.. Ben kazanayım kimse kazanmasın.. Sen daha dün geldin ben 3 seneden fazladır bu şirkete ortak oldum, paydaş oldum. Senin gibi kan emicilerin inadına bilgi elime geçtikçe paylaşacağım..

2. [ı]bencil kan emicilerin inadına bir kez daha paylaşıyorum.[/ı]

Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    ditaş benim vazgeçemediğim köyümdür, sık sık uğrar, köyümde neler oluyor diye de devamlı kontrol ederim..

Doğan holding de oluşan yeni gelişmeler ve yönetimsel değişiklikler dikkatimin bu aralar daha çok ditaş üzerine çevrilmesine ve daha dikkatli takip etmeme sebep oldu.

Aklımda oluşan deli sorulara kendimce vereceğim cevapları sizlerle paylaşmak istediğim için bu uzun yazıyı yazıyorum, eğer konu ile ilgili farklı bilgileri olan varsa bu yazıma katkıda bulunabilir..

Ditaş'daki son dönemde meydana gelen hareketlenmenin bence en önemli sebebi olan yeni genel müdürü osman zeki sever 14.10.2019 günü görevine başlayacak.. Ditaş'a gönül vermiş, çilesini çekmiş ortak ve paydaşlar lütfen yeni genel müdürü iyice araştırın... çünkü ditaşın geleceğinde çok önemli bir yere sahip olacak..

Ditaş doğan genel müdürlüğüne osman zeki sever atandı.
    şirket'ten konu ile ilgili kap'a yapılan açıklamada şu bilgiler
    verildi:
    "yönetim kurulumuz'un 03.10.2019 tarih ve 2019/18 kararıyla
    şirketimiz'de yönetim kurulu murahhas üyeliği ve genel müdürlük
    görevlerine osman zeki sever getirilmiştir. Osman zeki sever
    görevlerine 14 ekim 2019 tarihi itibarıyla başlayacaktır.
    Itü makine fakültesi mezunu olan osman zeki sever, 1992 senesinde
    mba derecesi almış olup, 1987 senesinden beri otomotiv sektöründe
    değişik görevler üstlenmiştir. Bu süre boyunca, oyak renault a.ş., ram
    dış ticaret, ford otosan a.ş., karsan a.ş. Ve tırsan a.ş. De görev
    yapmıştır.
    Karsan a.ş.'nde satış ve iş geliştirme genel müdür yardımcısı,
    tırsan a.ş.'nde genel müdür olarak görev yaptıktan sonra, 2009 – 2014
    arasında mısır'da yerleşik gbauto şirketinde sırasıyla ticari
    araçlardan sorumlu coo, iş geliştirme ve strateji c level ve son
    olarak da gbauto grubu dep. Coo'su olarak çalışmıştır. şubat 2015'ten
    sonra ise otomotiv sanayii derneği genel sekreteri olarak görev
    almıştır. "

http://www.osd.org.tr/kurumsal/yonetim-kurulu/

ülkemiz için çok önemli olan bu kuruluşta osman zeki sever halen genel sekreter.

http://www.osd.org.tr/kurumsal/osd-yonetimi/

şimdi gelelim bu genel müdür neden çok önemli.

1- eski genel müdür selim baybaş fabrikada yapmış olduğu yeni yatırımlar neticesinde fabrikayı teknolji olarak çok farklı bir konuma getirdi, ancak otomotiv piyasasında background'u çok etkileyici olmadığından, daha çok finansal hizmetlere yönelik çalışmaları olduğundan, otomotiv piyasasındaki pastadan istenildiği kadar pay alamıyordu.

http://www.ditas.com.tr/kurumsal-yonetim-takimi

2- osman sever'in geçmişi ise hep otomotiv sanayisi içerisinde yöneticilikle geçmiş, halen otomotiv sanayi derneğinin genel sekreteri.. Bu demektir ki, ülkemizde üretim yapan bütün otomotiv fabrikalarının ceo ve yönetim kurulu başkanları ile arası çok iyi..

3- osman sever'in genel müdürü olduğu ditaş bu saatten sonra, belki de görüşmekte bile zorluk çektiği, ülkemizdeki büyük otomotiv üreticilerinin en üst yöneticileri ile fabrikasında yaptığı teknolojik yenilemenin de vermiş olduğu rahatlık ve avantajla çok kolay bir şekilde yeni iş anlaşmaları yapacak konuma gelmiştir...

4- otomotiv sanayi derneğinin genel sekreteri demek, o derneğin 1. Yöneticisi demektir.. Bu nedenle osman sever'in iş almak için yapacağı taleplerin dernek üyeleri tarafından kabul edilmemesi düşünülemez.. Bu nedenle ilerleyen dönemlerde ditaş da üretim ve hasılatta büyük patlamalar olması kaçınılmazdır.

5- osman sever eğer uzun süre bu şirketin başında olursa fabrika arazisinin de uygun olması nedeniyle yeni ve büyük yatırımların yapılması kaçınılmazdır, çünkü fabrikanın bu şekilde oluşacak talepleri karşılaması mümkün değildir..

6--arkadaşlar, şimdi geliyorum aklımdaki en önemli deli soruya..

türkiyenin en önemli derneklerinden birinin genel sekreteri, geçmiş iş hayatı çok önemli pozisyonlarda olan bir yönetici ne diye orta ölçekli bir işletmenin başına gelir..
    1-- doğan holding bu şirketi devasa bir konuma getirecek, bu nedenle sektörün en önemli yöneticilerinden birini işin başına getirdi..
    2---doğan holding bu sektörden çıkacak, bu nedenle bu yöneticiyi işin başına getirdi ki kapasite artışı yaptırıp piyasa oyuncularına ditaşı daha iyi pazarlasın.
    3-- bu sosyal medyada da dillendiriliyor, benimde aklıma yatıyor.. Ditaş satıldı, alan firma öncü olarak osman sever'i işin başına koydu, ditaşın gerçek değerini ve yapabileceği kapasiteyi öğrenmek istiyor..

Aklımdaki sorulara cevapları bu şekilde sıraladım eklemek isteyen olursa ekleme yapabilir..

3.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Eğer ben bu paylaşımı yaptım diye ditaş gitmeyeceksen bu şirketin taaaa.... &&&&&'''''' mmmm.. Bu nasıl bir uslup,, Bana özelden de yazdın niye milleti uyandırıyorsun, burası kalabalık olursa spek basar diye.. Senin gibiler midemi bulandırıyor, Senin bu yazını görünce inşallah spek de öyle bir basar ki nefes alamazsın.. Nasıl bir bencilliktir bu... Lanet olsun böyle paraya.. Ben kazanayım kimse kazanmasın.. Sen daha dün geldin ben 3 seneden fazladır bu şirkete ortak oldum, paydaş oldum. Senin gibi kan emicilerin inadına bilgi elime geçtikçe paylaşacağım..

4. Buradan hızlı bir dönüş beklenir..

https://i.imgyukle.com/2019/10/18/EXz61v.png

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    hahaha her sayfaya hisseyi yazıp pazarlayan sensin kan emici benim
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    olayı tamamen farklı yerlerinden anlamışsın, ben kazanayım baskası kazanmasın olayı değil, sen yazdığında 7 tl leri zorlayan ve endekse dik duran senet 5,7 gördü.. bak muadili fmizp nasıl dik durdu..asıl senin bu yaptığın ve kazanmayı düşündüğün paraya yazık
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

7. Bana özelden bunu yazmış.. Takdir, ky nın..

Alıntı Originally Posted by ümit05
    arkadaşım mal mı pazarlıyosun ditaş da.. Hisse gidecekse ky dolduğunda gitmez, lütfen sil mesajlarını tahta zaten sahipli, ky doldurarak hizmet değil hezimet yaratırsın
    Allahım herkesin kalbine göre versin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    Bana özelden bunu yazmış.. Takdir, ky nın..

Allahım herkesin kalbine göre versin.
    evet yazdım yazmadım demedim ki , sen pazarlıyosun, pazarlanan hisseye ky dolar tahtacı malı çakar hala bunu anlayamışsın borsada..

Sayfa 271/312 İlkİlk ... 171221261269270271272273281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •