Sayfa 276/312 İlkİlk ... 176226266274275276277278286 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Ben KY 'YİM NASIL MAL PAZARLARIM.. ŞİMDİ BURAYA MALİYETİMİ VE POZİSYONUMU EKLİYORUM...
    KY TAHTAYA GELMESİN DİYEN SENİN GİBİ KAN EMİCİLER, YA SPEK TİR, YADA ONUN METRESİDİR..

BAK ŞİMDİ BU BENİM PORTFÖYÜMDEKİ DİTAŞ VARLIĞIM..

https://i.imgyukle.com/2019/10/18/EXFapS.png

MİLLETE PAZARLAMIŞIM.. İYİ BAK..

ZARARIMA DA İYİ BAK, EY KAN EMİCİ... AMA HİÇ UMURUMDA DEĞİL BU ZARAR.. BİLİYORUM Kİ SU AKAR YATAĞINI BULUR..

BEN NASIL BİR PAZARLAMACIYIM KENDİME PAZARLAMIŞIM...
    3 yıldır ditaşayım diyor 6,5 yazıyor maliyet, yeni maliyetlendim demiyor.. buraya yazmakla maliyet olmaz.. yukardan mallandın milleti gaza getirip hisseye yönelmteye çalıştım ama tahtacı sana caktı bekle bakalım senin gibiler yüzünden bizde kaynıyoruz..git twitterde yap gazcılığını
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    ayrıca benim ditaşdaki lot sayım seni 2 kere döver anlayana !!
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

3. Sakin olun arkadaşlar ya amaç para kazanmak hisse taşırken niye kavga ediyorsunuz. Ben de halka açık kkısmının hatrı sayılır kısmına sahibim hepimiz ortagız birbirinizi kırmayın
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4. Yine mi aşağıya şeker basmış

5.  Alıntı Originally Posted by Özgur Yazıyı Oku
    Eski bir ditaş yatirimcısı olarak fikrim dua edinde satış falan olsun yoksa bu senet siktim sene bi yere gitmez. İki ileri iki geri ta ki agaçta ulgun meyve kalmayana kadar YTD

SM-J720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Celhadaki fon alışı ve fiyatı 1.5 lira yukarı atan deutsche alışı bu sefer farklı diyor ama kısmet
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6. Evet tüm artizler nerelerdesiniz

7. Bakıyorum da sesiniz çıkmıyor

8. Kaynanasına küsmüş gelin gibi...

Sayfa 276/312 İlkİlk ... 176226266274275276277278286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz