Sayfa 280/312 İlkİlk ... 180230270278279280281282290 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. Şu grafiğin güzelliğine bakın

2. Bence bu akşam bilanço gelecek. Bilançoyu bilenler önceden alıyor olabilir. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    bilanco değil haber etkisi ;

Doğan Grubu, Temsa Motorlu Araçlar Pazarlama ve Dağıtım’ı satın almak için görüşüyor iddiası
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    yani bazılarının !! demesi gibi şirketin satılması değil bu kapsamda büyümesi hemde agresif şekilde
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

5.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    yani bazılarının !! demesi gibi şirketin satılması değil bu kapsamda büyümesi hemde agresif şekilde
    Bu haber distribütörlük Ditaş ile alakası yok bence. Araç üretecek bir fabrika alınacaksa o ditaş için çok iyi haberdir. Hazır aracın satma ve pazarlamasını yapacak. Dohol ile ilgili bir haber. Ditaş Celha dobur bugün bilanço açıklayabilir. Ditaş ta beklentim 2 milyon ve üstü çeyreklik kar iyidir. Sonuçta neyse hisseyi yükseltiyor. Umarım arkasını dolduran güzel haberler gelir. Ytd

6. Hisse'nin gittiği falan yok zaten 7 20'yi görmüştü şimdi 7 40 hiçbir alakası yok

7.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    Hisse'nin gittiği falan yok zaten 7 20'yi görmüştü şimdi 7 40 hiçbir alakası yok
    Senin ortalama kaçtı? Böyle yükselişlerde üçte birini satıp düşünce alırsan lotunu arttırabilirsin. 7.50 diye hatırlıyorum sevindim adına kurtarmışsın zararı. 1-2 ayda 2 lira yükseldi hisse. Tuvalet kağıdı diyordun. Ytd

8. 7.50-7.55 arası 100 bin işlem olmuş.ytd

Sayfa 280/312 İlkİlk ... 180230270278279280281282290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •