Sayfa 295/312 İlkİlk ... 195245285293294295296297305 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. KAP: DITAS [ ] DİTAŞ DOĞAN YEDEK PARÇA İMALAT VE TEKNİK A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/856199
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2020-07-07
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Yönetim Kurulumuz'un 7 Temmuz 2020 tarihli (bugün) toplantısında;

Amerika ve çevre ülkelerde uygulanmaya başlanan doğrudan satış modelinin daha başarılı olması nedeniyle Amerika'da faaliyet gösteren Bağlı Ortaklığımız Ditaş America LLC şirketinin tasfiye sürecinin başlatılmasına

oybirliği ile karar verilmiştir.

2. Hisse 6 liralardayken genel müdür değişti çok değişik şeyler olacak dediğimde bazı ****** embesiller olmadık seyler soyleyip beni topicten küstürmüştüler... Su anda 25 TL OLDU... BUNU KAPAK YAPSINLAR.

3. çok sitede uçacak kacacak diye dillendirmişler 16 lardan bayağı pirimlenmiş 25 gördü.. pazartesi karışık.. gel git yapması lazım .. eğer götüreceklerese...

4. bu grup sağlam grup helal size tavan.. verdim gitti.....

5.  Alıntı Originally Posted by siyahbrl Yazıyı Oku
    bu grup sağlam grup helal size tavan.. verdim gitti.....
    Karpuz kesecektik daha derdim ama tanımıyorum sizi. Güle güle harcayın diyeyim. Ben de yeni aldım geç kalmanın pişmanlığı ile.asla yatırm tavsiyesi değildir.

6. Bende yeni geldim kardeşim,

yeni gelenler kervanına bende katıldım. hayırlı olur inşallah

8.  Alıntı Originally Posted by HİSSEKİRACI Yazıyı Oku
    Karpuz kesecektik daha derdim ama tanımıyorum sizi. Güle güle harcayın diyeyim. Ben de yeni aldım geç kalmanın pişmanlığı ile.asla yatırm tavsiyesi değildir.
    ben bu kagıtta değilim günlük trade için geldim 1 tavanda sattım grup olduğu kesin satış haberi felan bence hikaye ha bilemem gider 40-50 yede ama ben 9.50 alıp satıyordum son 16 dan gördüm.. şimdi 32 .68 ..bilemem çok sığ tahta valla bence dikkat yakar adamı...ne derler vezirde eder rezilde hani..... herkeze hayırlı uğurlu olsun.. inşallah gider kazanırsınız.....

Sayfa 295/312 İlkİlk ... 195245285293294295296297305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •