Sayfa 3/312 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 17 - 24 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. Sahipsiz kaldı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by zugoo Yazıyı Oku
    ne kağıt bee..bu kadar istikrarlı düşebilen başka bir kağıt hiç görmemdim.kağıt diyorum ama kağıt bile etmez bu..celha dgazete hepsi yukarı hareketleniyor..birde buna bakıyorum,ne yapsamda düşsem diye uğraşıyor..yatırım yapıyorum diyor ortada hiç bir şey yokk..bence yatırımı ky ye yapıyor..ver eline uğraşsın diyor.borsanın yüz karası bu kağıt benim gözümde..
    Eski forumda '4'ler gitti, şimdi 3'lere alıştırıyorlar,2'ler ne zaman acaba?' diye yazan ntatlı vardı çok karamsar.Bu yeni forumunda karamsarı sen olacak gibisin.
    Son düzenleme : HBYKCN; 20-02-2017 saat: 18:08.

3. düşerse f bir mikrtar daha giriş yapabilirim

4. Bu hafta 4,55 ve üzeri kapanışları öpüp başımıza koyacapız anlaşılan.

5. guzel olacak ....

6. celha,dgzte,ditas 'ın son 10 yıldaki performansları.....

Celha , yatırımcısını mavhetmiş.....
    Dgzte , yeni - yeni artı yazmaya başlamış.....
    Ditaş son 10 yılda % 62 kazandırmış.

Hisseleri değerlendirirken aldığımız yere bakarak yorum yaptığımızda ,kendi subjektifliğimiz içinde kayboluyoruz.

7. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Eski forumda '4'ler gitti, şimdi 3'lere alıştırıyorlar,2'ler ne zaman acaba?' diye yazan ntatlı vardı çok karamsar.Bu yeni forumunda karamsarı sen olacak gibisin.
    karamsarlık değil görünen köy bu..endex 90 bine geldi, endex geri 68 lere gelirse veya kötü bir haber gelirse bu hisse bencede 3 lere koşa koşa iner..endex çıkarken bile hali ortada..yarın bir gün 5 lira olsun bak burda yazanlara..benim fikrim 7 de 8 de olsa aynı, bu kağıt borsanın en kötü kağıtlarından biri..çünki ky düşmanı..ben dedimya ben bu hissenin zarar felan ettiğine inanmıyorum..birileri öyle istiyor..celha zarar ederdi eskiden, hissede kimse kalmadı şimdi kar yazdı..bundada kimse kalmayana kadar kar veya iyi bir haber gelmez bence..ytd

Sayfa 3/312 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •