Sayfa 304/312 İlkİlk ... 204254294302303304305306 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

Bugün tavan görünce mergen hocayı saygıyla andıydım ama sonra bi numaralar çevirmişler

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada paylaşılan hiçbir görüş, fikir,eylem v.s yatırım tavsiyesi değildir.G.P

2. Şirket'imizin 04.10.2021 (bugün) tarihli Yönetim Kurulu Kararı'na göre;

Yapılan görüşmeler neticesinde, diğer hususların yanı sıra;

(i) Sırasıyla,

a. Bursa Ticaret Sicili'ne 71397 sicil numarası ile kayıtlı, diğer hususların yanı sıra, otomotiv sanayi için sac parça kalıp üretimi ile iştigal eden 3S Kalıp Aparat Makina Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ("3S Kalıp")'nin tamamı ödenmiş 600.000 (altıyüzbin)-Türk Lirası sermayesini temsil eden tamamı nama yazılı, her biri 1 (bir) Türk Lirası nominal değerde 600.000 (altıyüzbin) adet paydan, ödenmiş sermayenin %70'ini temsil eden 420.000 (dörtyüzyirmibin) adet payının, yapılan pazarlıklar neticesinde Sezayi Sezer ve Rabia Sezer'den, ve

b. Bursa Ticaret Sicili'ne 17149 sicil numarası ile kayıtlı, diğer hususların yanı sıra, otomotiv sanayii için her türlü profil ve yedek parça imalat ve alım satımı ile iştigal eden Profil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ("Profil Sanayi", 3S Kalıp ile beraber "Şirketler")'nin tamamı ödenmiş 11.250.000 (onbirmilyonikiyüzellibin) -Türk Lirası sermayesini temsil eden tamamı nama yazılı, her biri 1 (bir) Türk Lirası nominal değerde 11.250.000 (onbirmilyonikiyüzellibin) adet paydan, ödenmiş sermayenin %70'ini temsil eden 7.875.000 (yedimilyonsekizyüzyetmişbeşbin) adet payının, yapılan pazarlıklar neticesinde Sezayi Sezer ve Rabia Sezer'den

bazı şarta bağlı bedel uyarlaması konuları saklı olmak kaydıyla toplam 2.850.000 (ikimilyonsekizyüzellibin)- Avro bedel üzerinden satın ve devir alınması işlemlerinin ("İşlem") başlatılmasına,

(ii) İşlem kapsamında payların iktisap edilmesine ve sair işlemlere ilişkin olarak:

- Sezayi Sezer ve Rabia Sezer ile Şirket'imiz arasında akdedilecek "Pay Devir Sözleşmesi"nin,

- Sezayi Sezer ve Rabia Sezer ile Şirket'imiz arasında akdedilecek "Pay Sahipleri Sözleşmesi"nin,

imzalanmasına,

(iii) İşlem'in, Rekabet Kurulu'na yapılacak bildirim dahil olmak ve fakat bununla sınırlı olmamak üzere, Sözleşmeler'de belirlenen tüm kapanış koşullarının yerine getirildiğinin anlaşılması durumunda tamamlanmasına,

Karar verilmiştir.

Mezkur "Pay Sahipleri Sözleşmesi"ne göre ayrıca; Satan/Devreden ortakların 5 yıl süre sonunda "Pay Sahipleri Sözleşmesi" ile belirlenen kritere göre hesaplanan bedeller ve diğer şartlar üzerinden paylarının tamamını "Satım Opsiyon Hakkı", Ortaklık'ımızın da "Alım Opsiyon Hakkı" başta olmak üzere bir takım çıkış hakları bulunmaktadır.

Temettüler gitti)

Neden Bursa'dan bir şirket...çok manidar...bence profesyonelce bir atılım...bakalım piyasa ne tepki verecek...anladığım şu ki Allah ömür verirse Ditasla epey bir zaman birlikte olacağım...

Kayıtlı sermaye tavanı 100 milyona çıkıyor.kap haberi.Seneye bir lira temettü alırız belki diyorduk ama sanırım bedelsiz hisse alacağız bu satın almadan sonra temettü yerine(

6. Hareketlere bakılırsa sağlam bir bedelli yolda.. Herkes mangırları hazırlasın

Geçen sene bedelli yapıldı.Bu sene 40 50 milyon arası kar gelir bedelliye ihtiyaç yok aslında ancak kar satın alma içşn kullanılacaksa hem kardan bedelsiz hem yeni satın almalar içşn bedelli olabilir.
    Ben sanki 2022 deki kardan bedelsiz için hazırlık yapılıyor gibi anladım zira 26 dan 38 e yüzde elli bedelsiz yapabilşrdi oysa yaklaşık 26 nın iki misli kar oluşabilecek.Buda yüksek bedelsiz yada temettğden bedelsiz olabilecek
     Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Hareketlere bakılırsa sağlam bir bedelli yolda.. Herkes mangırları hazırlasın

8.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Geçen sene bedelli yapıldı.Bu sene 40 50 milyon arası kar gelir bedelliye ihtiyaç yok aslında ancak kar satın alma içşn kullanılacaksa hem kardan bedelsiz hem yeni satın almalar içşn bedelli olabilir.
    Ben sanki 2022 deki kardan bedelsiz için hazırlık yapılıyor gibi anladım zira 26 dan 38 e yüzde elli bedelsiz yapabilşrdi oysa yaklaşık 26 nın iki misli kar oluşabilecek.Buda yüksek bedelsiz yada temettüden bedelsiz olabilecek

Hektaş tarzı bekliyorum bende... Olsun gireriz.. Bana göre borsanın büyüme potansiyeli olarak en yüksek hissesindeyiz.. Bu bilançodan sonra bu fiyatla fk nın 12 13 lere 12 aylıklar gelince 10 9 seviyelerine yani emsalleri düzeyine gelecektir.. Kımıldamadan beklemeye her düşüşte eklemeye devam
    OMAHALI

Sayfa 304/312 İlkİlk ... 204254294302303304305306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •