Sayfa 5/312 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 33 - 40 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. Hayırlısıı İNŞAALLAH güzel günler göreceğiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    2017 il çeyrek açıklanma tarihi:

Konsilde olmayan Mayıs başı,
    Konsilde 10 - 12 Mayıs arası.

Hakkımızda hayırlısı bakalım.
    zarar tamamda..satış rakamları ne durumda bilgisi olan varmı..yani satışlarda artış veya düşmemi var.

3.  Alıntı Originally Posted by zugoo Yazıyı Oku
    zarar tamamda..satış rakamları ne durumda bilgisi olan varmı..yani satışlarda artış veya düşmemi var.
    Kastettiğin 2016 senesi ise, elbetteki satışlarda düşme var. 2017 ilk çeyreği soruyorsan, forumlarda bu tahmini yapabilecek çapta insan yok. Sadece teşviktir, Rusya'daki deponun çok büyük olması nedeniyle oluşan beklentilerdir... En kötünün geride kaldığını zannediyorum şhsım adına.

4. Algı operasyonunun forumlarda işe yarar bir sonuç getirdiğini görmedim. Olumlu ve ya olumsuz her iki yönüde söylüyorum. Artık kim nasıl, neyi algılıyorsa?

Bir kere insanların borsadan beklentileri ve yatırım anlayışı farklı...Sen trader olmaya kalkarsın.Tepkiye oynarsın.Ben uzun vadeli yatırımcıyımdır.2021'e kadar beklemeyi göze almışımdır.Kafamda şirketin minimum ederi vardır.Bir kendime alım aralığı belirlerim.Hatta hissenin bazı baskılanması hoşuma gider.Alım fırsatı vermektedir.Öbürü kredi ile alacak kadar umutludur.Öteki keşke B grubundan çıksada açığa satabilsek der.Falan filan...

Kiminin hiç beğenmediği grafik,öteki için fırsattır.Biz hisse çok spekülatif hale geldi,al/sat yapmak tehlikeli deriz.Öbürü tam al/sat kağıdı der.Ötekide kumar oynamayın,hisseden uzak durun der.

5. Yalnız şöyle bir gerçekte var: Bu tür sığ hisseler yukarı gidecekse, al/sat yapanların çoğunun canını yakmadan bu işi yapmıyor.Bunu da bir kenara yazmak lazım.

6. Ha bu arada dolarda 3,60'ın altına indi.

7. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    4,44 'ün aşağısında çok beklemesek iyi olur.Bir an önce üzerine atmamız lazım.
    Bugün tekrar 4,44'ün üzerine çıktık.Ben orta vadeli dip çalışması yaptığımızı düşünerek biraz daha ekleme yaptım bugün ,hayırlısı bakalım.

Sayfa 5/312 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •