Sayfa 70/312 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 553 - 560 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. 7.78 eski zirvesi...bu gün 7.79 dan döndü...sanki teknik olarak onay aldı gibi...ama yinede 7.78 destek olup olmayacağına bakmak lazım...

2.  Alıntı Originally Posted by Dexter7995 Yazıyı Oku
    7.78 eski zirvesi...bu gün 7.79 dan döndü...sanki teknik olarak onay aldı gibi...ama yinede 7.78 destek olup olmayacağına bakmak lazım...
    Nereye bakalım yatırımci ilişkileriyle irtibatta olan varmi arkadaşlar şu son günlerdeki hareketi sormak lazım

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yazdıklarım "keşke benim olsa" anlamı taşır yatırım tavsiyesi değildir.

3. Net Dönem Karı veya Zararı
    2.368.201

4. Hareketin sebebi belli oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Akıllı olan bu kağıttan uzak durur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by eskici Yazıyı Oku
    Nereye bakalım yatırımci ilişkileriyle irtibatta olan varmi arkadaşlar şu son günlerdeki hareketi sormak lazım

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilançoda esas faliyet kârı 4.2 milyon...yani tam beklrndiği gibi...fakat yine bazı giderlerle dönem sonu kârı düşük görünüyor...aslında çok sıkıntı olmaması lazım...ama malum spekler bunu kullanmayı pek sever...

7.78 destek olacakmı derken bunu kastetmiştim aslında...spekler bu durumdan nemalanmak isteyecekleri için muhtemelen aşağı fiyatları göstereceklerdir...

Diğer taraftan bakarsak...hisse 4.×× fiyatlardan 3 ay içinde 8.80 kadar geldi...maliyeti düşük olanlar kâr realizasyonu yapmıştır zaten...

7. YATIRIM FAALİYETLERİNDEN KAYNAKLANAN NAKİT AKIŞLARI
    -6.456.530

Makine parkını yenilemişlerdi,borçlarını kapatıyorlar sanırım...Benim gözümde çok olumsuz bir bilanço yok. Ciro artışının beklenen seviyede olmaması haricinde pek sorunda yok.
    Son düzenleme : HBYKCN; 15-08-2017 saat: 00:16.
    Düşük maliyet ve GÜVEN her şey !
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

8. Merak edip okumak isteyenler için Faaliyet raporundan alıntılar;

İşin doğrusu ditaşın havacılık ve savunma sanayi ,ve aynı zamanda raylı sistem endüstrisi hakkında arge çalışmaları yapması ve yeni müşteri arayışları oldukça ilginç.Bunu yeni yollanan faaliyet raporunda okudum...Böyle bir çalışma vardı benmi yeni öğrendim.Bilemedim...
    Son düzenleme : trend1966; 15-08-2017 saat: 01:32.
    Yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 70/312 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •