Sayfa 272/312 İlkİlk ... 172222262270271272273274282 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    açıkca yazmısım mal mı pazarlıyosun diye.. sende cevap bile veremedin demekki 7 tl den çaktın malı ?
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    bunu yazdıktan sonra tahtada hezimet oldu mu olmadımı ?
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    gidecek hisse zaten gider, her syfaya gidip ditaş yazmak kusura bakma pazarlamak demektir

4. Ben KY 'YİM NASIL MAL PAZARLARIM.. ŞİMDİ BURAYA MALİYETİMİ VE POZİSYONUMU EKLİYORUM...
    KY TAHTAYA GELMESİN DİYEN SENİN GİBİ KAN EMİCİLER, YA SPEK TİR, YADA ONUN METRESİDİR..

BAK ŞİMDİ BU BENİM PORTFÖYÜMDEKİ DİTAŞ VARLIĞIM..

https://i.imgyukle.com/2019/10/18/EXFapS.png

MİLLETE PAZARLAMIŞIM.. İYİ BAK..

ZARARIMA DA İYİ BAK, EY KAN EMİCİ... AMA HİÇ UMURUMDA DEĞİL BU ZARAR.. BİLİYORUM Kİ SU AKAR YATAĞINI BULUR..

BEN NASIL BİR PAZARLAMACIYIM KENDİME PAZARLAMIŞIM...

5. Yine aşağıya set vuruyor

6. Kredili işlem yasagı oldugundan devre kestirmezler brute sokmamak için .benim için esas takastır deniz ve deutsche devam etsin istediği kadar a1 den marbaştan infodan maymunluk yapsın bir sure sonra o lotları bulamazlar.
    BAKALIM BANA VERİCEK Mİ DENİZDEN ALIŞ YAZIYORUM
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

7.  Alıntı Originally Posted by veyselduran Yazıyı Oku
    Ak yatırım 13 bin almış yabancı olabilir. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yarıya yakını bana ait 5-6 kademe al sat yaptım sadece özel bir durum yok geleceği parlak bir şirket ama 1 ay sonra mı güldürür yoksa 1-2 yıl sonra mı bilemem

8.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    kredili işlem yasagı oldugundan devre kestirmezler brute sokmamak için .benim için esas takastır deniz ve deutsche devam etsin istediği kadar a1 den marbaştan infodan maymunluk yapsın bir sure sonra o lotları bulamazlar.
    Bakalım bana vericek mi denizden alış yazıyorum
    hahaha hemen saydır şeref yoksunu marbaş senisildigim an bastı marbaş
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Sayfa 272/312 İlkİlk ... 172222262270271272273274282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •