Special Days Image
Sayfa 270/312 İlkİlk ... 170220260268269270271272280 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. Tüm işlemler fiktif.gedik a1 şeker tacirler hep aynı adambi şu oyakı cozemedim oyakın verdikleri de serbest satışta çeteye muhtemelen cepten cepe
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2. Düzen güzel kurulmuş 5e düş 6 ya çık tekrar düş yılda 3_5 kez yap bunu iyi para.

3. 270bin lot mal toplayıp ne yapıcak bu deutsche deniz ikilisi mal gibi bekleyecek mi açıkcası anlamlandıramadım bir türlü.
    7,24 nere 5.92 nere 1 haftada
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4. Ak yatırım 13 bin almış yabancı olabilir. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by veyselduran Yazıyı Oku
    Ak yatırım 13 bin almış yabancı olabilir. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ya alan almayı ya satan satmayı bilmiyor aşağı yukarı sert oynuyor

6. Kendisiyle mücadelemi sürdürüyorum bakalım el mi yaman bey mi yaman

7.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Ya alan almayı ya satan satmayı bilmiyor aşağı yukarı sert oynuyor
    Aynen dediğim gibi olmuş şeker yatırım 31 bin lot 608 ile alırken 21 bin 604 ile satmış gerçekten muhtis hareketler

8.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Aynen dediğim gibi olmuş şeker yatırım 31 bin lot 608 ile alırken 21 bin 604 ile satmış gerçekten muhtis hareketler
    Benim için son 2 gunun ak alışları nereye gidicek o onemli alta gelirken ak surekli alıs yazdı bakalım yakında çıkar kokusu
    @borsavizyon

Sayfa 270/312 İlkİlk ... 170220260268269270271272280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •