Sayfa 294/312 İlkİlk ... 194244284292293294295296304 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. Muhtemelen satıcı yok işlemlerin cogu kendi kagıdı arada toplayabildigini topluyor yatırım tavsiyesi degildir şahsi düşuncemdir bu arada hangi kurum almış

2. Invest de cok gaz veriyolar hisseye bakalım yarın ne olacak

3. Maşaallah güzel gidiyor

4. DİTAŞ, Türkiye'nin Savunmasına Katkı Sağlıyor (ditas.com.tr/haberler)

Ditaş, Milli Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı yönetim ve sorumluluğunda 30 Nisan - 3 Mayıs 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı (IDEF) 2019'a katıldı.

Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, savunma ve güvenlik pazarındaki yeni trendleri bir araya getiren bölgenin önde gelen fuarları arasında gösteriliyor. Bu yıl 14'üncüsü düzenlenen Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'nda dünyanın dört bir yanından gelen heyetler, Türk tedarik makamları ve katılımcı firmalar yer aldı.

Ditaş, savunma sanayinin güçlü firmaları ile çalışarak savunma ve havacılık sanayine yönelik hedeflerini gerçekleştirmek için çalışmalarına bütün hızıyla devam ediyor. "Türkiye'nin ilk rot üreticisi" Ditaş Doğan Yedek Parça ve İmalat A.Ş., sektörün önde gelen firmalarının yer aldığı IDEF19'da, 40 yılı aşkın tecrübesiyle yüksek kaliteli ürünlerini sektör profesyonelleri ile buluşturdu.

Ditaş, sektöre yönelik çalışmalarıyla savunma sanayine katkı sağlayarak üretilen ürünlerin ülkemizdeki milli projelerde ve stratejik alanlarda değerlendirilmesini amaçlıyor. Ditaş, savunma sanayinde kara araçları, hava araçları ve özel maksatlı savunma araçlarında çalışmalar yürütüyor.

Ditaş'ın otomotiv, ulaşım, demiryolu ve tarım endüstrilerinin yanında savunma-havacılık endüstrisinde de yoğunlaştığını söyleyen DİTAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve İcra Kurulu Başkanı Selim Baybaş "Savunma sanayi alanında tüm istek ve beklentileri karşılamak üzere bağımsız olarak kendi bünyemizde yürüttüğümüz Ar-Ge çalışmalarımızla yeni tip ürünlerin tasarım, geliştirme ve seri üretimini gerçekleştirme yetkinliğine sahibiz. Ürünlerimizi düşük maliyetle tasarımlandırarak askeri şartları da sağlıyoruz. Aynı zamanda ekonomik hizmet ömrü hedefliyoruz."

Baybaş, savunma sanayi ve sivil havacılık sektöründe kullanılmak üzere üretilen/üretilecek parçaların milli savunma sanayi için yerli tedarik imkânlarına kavuşulması, ardından ise yurtdışı pazarlar için üretim yapılmasını amaçladıklarını da söyledi.

Ar-Ge merkezinin savunma sanayine katkısı

Niğde'de kurduğu Ar-Ge Merkezi ile sanayinin gelişimine katkı sağlamaya devam eden Ditaş'ın endüstriyel ürün gruplarını otomotiv sektörü, raylı sistemler, tarım endüstrisi ile havacılık ve savunma oluşturuyor. Savunma sanayine yönelik gereksinim duyulan yeni ürünler için bir dizi Ar-Ge faaliyeti yürüterek çeşitli parçalar geliştiren Ditaş, yeni teknolojilerin ülkemize kazandırılması, savunma ve havacılık sektöründe kullanılan alüminyum parçaların tamamının karşılanması amacıyla şirket altyapısı ve bilgi birikiminin bu yönde geliştirilmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Ditaş tüm bu alanlardaki çalışmaların gerçekleştirilebilmesi için 2018'de gelirlerinin %4'ünü Ar-Ge'ye ayırdı ve 2019 yılı için de aynı çizgide devam etmeyi hedefliyor. Ar-Ge merkezindeki çalışma ve teknolojik altyapı şartlarını her geçen gün daha da ilerilere taşıyan DİTAŞ bu sayede hem savunma sanayinde hem de DİTAŞ'ın diğer endüstriyel ürün gruplarında geliştirilen ürünlerin en iyi ve en uygun ortamlarda üretilmesine olanak sağlıyor.

5. 4 ayda 3 e katladı cok güzel bilanco acıkladı artık 40 bine gider cünkü burası türkiye borsası hayırlı olsun endeks hiseleri dışındaki tüm hisseler 3 e 5 3 20 ye katladı ditaş neden katlamasın bur vana nedir ki o bile 15 e katladı bu hayal degil ditaş 75 bine gelirse şaşmam. ytd. türkiye borsasında keriz ganimet herhalde bizim hisselerde katlanır.

6. hangi bilanço güzel anlamadım : (Net Dönem Karı veya Zararı -2.100.072) üç aylık zarar yazmış bir şirket... saygılar...
    Bu imza benim deeel...

Adam ironi yapmış dalga geçmiş, anlamadınız mi :D
     Alıntı Originally Posted by gadalı Yazıyı Oku
    hangi bilanço güzel anlamadım : (Net Dönem Karı veya Zararı -2.100.072) üç aylık zarar yazmış bir şirket... saygılar...
    SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

AYLIK

Sayfa 294/312 İlkİlk ... 194244284292293294295296304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •