Sayfa 275/312 İlkİlk ... 175225265273274275276277285 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. Şuan 6.26. Tavan 7.39. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by veyselduran Yazıyı Oku
    şuan 6.26. Tavan 7.39. Ytd

tapatalk kullanarak iphone aracılığıyla gönderildi
    maalesef oyle olmayacak tavanı 5.82 gozukuyor son yıllarda boyle ********lik gormemiştim
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3. Karanlık odada şuan fiyat 6.25

4.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    maalesef oyle olmayacak tavanı 5.82 gozukuyor son yıllarda boyle ********lik gormemiştim
    Çıkınca görürsün.

5.  Alıntı Originally Posted by veyselduran Yazıyı Oku
    Karanlık odada şuan fiyat 6.25

24 su an goruyorum ama biliyorsun karanlık oda tavanı 5.82 nasıl bir prosedur var bilemiyorum iptal olabilir 5.82 kapayabilir mi acaba
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6. 6.30 şuan galiba 6.32 de 30 bin satışta hisse vardı.

7.  Alıntı Originally Posted by veyselduran Yazıyı Oku
    Albea34 ü 3-4 senedir ditaşta görüyorum her zaman ditaş için olumlu fikirleri vardı. Fiyatının çok düşük olduğu dile getirmiştir. En az iki basamaklı rakamlarda olması gerektiğini, önünün açık olduğu anlamında paylaşımları olmuştur. Hiçbir zaman hisse pazarladığını düşünmedim. Ditaş sığ ve spekülatif bir hissedir hızlı bir şekilde yükselir hızlı bir şekilde düşer. Tahta sahibi hisseyi yılda 3-5 kez agresif bir şekilde hareket ettirir. Ama Doğan holding hisseleri şu sıralar yükselişte nedeni yatırım bankası kurması olabilir. Başka bişeyde olabilir. 2019 da Ditaş Celha bilançoları iyi değil yüksek temettü verdiler, özellikle Celha nın borcu çok ama bu çeyrek döviz borcundan dolayı finansal geliri olacaktır. Ayrıca Celha çok düşmüştü. Bu çeyrek bilançosu iyi olabilir. Ditaş zaten her çeyrek 1-2 milyon civarı net kar eder. Bu çeyrekte de bu aralıkta kar beklerim. 2 milyon üzerinde kar ederse ben çok beğeneceğim. Ytd

Teşekkür ederim veysel kardeşim.. Bana pazarlamacı diyen kan emici hesabımdaki ditaş maliyeti görünce yol aldı..İftiracı alçak utanmadan da Atamızın portresi arkasına sığınmış..
    Oyaktan işlem arkadaşım elinin ayarı yoksa senin ne işin var bu tahtada.. Yüreğimiz ağzımıza getirdin..

8.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim veysel kardeşim.. Bana pazarlamacı diyen kan emici hesabımdaki ditaş maliyeti görünce yol aldı..İftiracı alçak utanmadan da Atamızın portresi arkasına sığınmış..
    Oyaktan işlem arkadaşım elinin ayarı yoksa senin ne işin var bu tahtada.. Yüreğimiz ağzımıza getirdin..
    Muhtemelen karşı bacak o iş yatırımın karıyla 3 asagı beş yukarı aynı zararı. Bulaşmayın mesajı bu biraz işlem yaptım yallah dedi ama benim asla dokunmayacagım lotları anca çift hane yaparsa alabilir
    Herkese iyi haftasonları
    23 u bir geçsin buraya bir takım oyuncular gelebilir. Kredili işlem yasagı kalkınca hareket bekliyorum
    @borsavizyon

Sayfa 275/312 İlkİlk ... 175225265273274275276277285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •