Sayfa 166/312 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. bak hele şu hareketlere bak.******luk hareketkerden yine 10 verdim sana ditaş.

2.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Kardeşim satılmasına gerek yok, aydın doğan medyadan çıkması yeter, elinde ditaş, çelha ve mipaz kaldı mecburen bunları büyütecekkkk.. MALINIZI KAPTIRMAYIN.. SON KEZ DİYORUM...
    Birilerinin ahının almadan önce yazdıklarımızın gerçekliğini bilmek gerekir..neye dayanarak böyle şeyler yazılır anlamıyorum..Bi söz vardır ısıracak köpek havlamaz diye..Bakın celha ya topiğinde yazan çizen yok 3 ayda ikiye katladı..Birde buraya bakın bi davulcu eksik,neden gitmiyeceğini anlarsınız bence..bu t.kağıdı gidecek olsa burda bu kadar davul çalan olmazdı.önce yükselir ondan sonra davulcular çıkar piyasaya..borsanın gerçeği budur..

3.  Alıntı Originally Posted by zugoo Yazıyı Oku
    Birilerinin ahının almadan önce yazdıklarımızın gerçekliğini bilmek gerekir..neye dayanarak böyle şeyler yazılır anlamıyorum..Bi söz vardır ısıracak köpek havlamaz diye..Bakın celha ya topiğinde yazan çizen yok 3 ayda ikiye katladı..Birde buraya bakın bi davulcu eksik,neden gitmiyeceğini anlarsınız bence..bu t.kağıdı gidecek olsa burda bu kadar davul çalan olmazdı.önce yükselir ondan sonra davulcular çıkar piyasaya..borsanın gerçeği budur..
    Kardeş sen bu yazıyı okuyup malını mı satmadın. Öyle yaptıysan yanlış yapıyorsun. Sattıysan bravo sana. Malın yoksa tebrikler girmemişsin işte sorun yok malı olanlar düşünsün. Malın varsa ve t. kağıdı olarak görüyorsan neden aldın? Yukardan aldıysan 8.48 de satabilirdin yada t. kağıdı olduğunu anlayınca çıkıp başka kağıda girseydin. Senin 1-2 yıldır yorumların hep aynı t. kağıdı diyorsun, yorumda dememek gerek. Olabilir senin için t. kağıdı dır. Böyle düşündüğün bi kağıdın sayfasına neden giren neden okursun neden yorum yaparsın anlamıyorum. Beğenmediğim kağıdı ne alırım ne okurum ne yazarım ne de sayfasına bakarım. Bütün yatırımım Ditaşta, beklentim daha yüksek ki aldım alıyorum düşerse param oldukça alacağım. Eğer şirket hakkında bilgilerin duyumların tavsiyelerin varsa faydalanmak isteriz ama sen sadece t. kağıdı diyorsun. Celha alabilirsin, başka hisse alabilirsin. Celhanın çok iyi kağıt olduğunu düşünüyorum ayrıca. Kimse yazmazsa böyle bir platform olmaz. Sende girmezsen zaten yorum görmez okumazsın. Hisse düştükçe gelip t.kağıdı diyorsun. Buraya girip t.kağıdı yazıp kimse almadın mı istiyon, alanlar çıksın mı istiyon. T.kağıdını ne niyetle yazıyon? Rahatlıyon mu yazınca? Güzel yorum paylaşımlarını bekliyoruz. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Vrd Yazıyı Oku
    https://parselsorgu.tkgm.gov.tr/#127.../1522143991311
    Üzerine tıklarsanız Ditaş ın arsası hakkında bilgi verir. Burda Ditaş ın arsasının 155 bin metrekare olduğu yazıyor. Başka arsası yokmuş sormuştum yatırımcı ilişkilerine
    Niğde'de 20.000 m²'si kapalı alan olmak üzere toplam 252.000 m²'lik bir alanda; deneyimli ve eğitimli 400'e yakın çalışanıyla üretim yapmakta olan DİTAŞ, müşteri isteklerini zamanında karşılayan tasarım kabiliyeti, saha şartlarında simüle eden prototip test tesisleri, modern ve yeni makine parkı, esnek üretim prosesleri ile kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. 6 Sigma Kalite Yönetim felsefesiyle çalışan DİTAŞ, ISO 14001 çevre yönetim sistemi sertifikası, ISO/TS 16949:2002 otomotiv tedarikçileri kalite sistemi sertifikası ve Ford Q1 kalite sertifikasına sahiptir ve aynı zamanda Türkiye'nin en büyük araç üreticilerinin "A" sınıfı tedarikçisidir.

5.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Niğde'de 20.000 m²'si kapalı alan olmak üzere toplam 252.000 m²'lik bir alanda; deneyimli ve eğitimli 400'e yakın çalışanıyla üretim yapmakta olan DİTAŞ, müşteri isteklerini zamanında karşılayan tasarım kabiliyeti, saha şartlarında simüle eden prototip test tesisleri, modern ve yeni makine parkı, esnek üretim prosesleri ile kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. 6 Sigma Kalite Yönetim felsefesiyle çalışan DİTAŞ, ISO 14001 çevre yönetim sistemi sertifikası, ISO/TS 16949:2002 otomotiv tedarikçileri kalite sistemi sertifikası ve Ford Q1 kalite sertifikasına sahiptir ve aynı zamanda Türkiye'nin en büyük araç üreticilerinin "A" sınıfı tedarikçisidir.
    Sonuç sıfıra sıfır elde sıfır netice ortada.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by zugoo Yazıyı Oku
    Akbaba gibi tüneme.. 5.80 den 8.50 ye gittiğinde neden ortaya çıkmadın gıkın çıkmıyordu.. Fiyat düştü hemen çıktın akbaba gibi, hadi yol al.. Benim sözlerim orta ve uzun vadecilere senin gibi kumarbazlar değil.. Karel 160 lardayken senin gibi bir tip vardı adı gordongekkoy du bu senmisin yoksa.. Benim bildiğim 200 dönüm arazi üzerine kurulu 26000 m2 kapalı alanı olan devasa bir fabrikası var.. sırf arazisi 200 milyon civarı ediyor.. Kumarbazın biriside tuvalet kağıdı diyor..

7.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    İnşallah öyledir. Parsel sorgudan bulup maille sordum cevap vermediler sonra aradım bana fabrikanın kurulu olduğu arsa var sadece dedi. Dedim bazıları 600 bin diyor parsel sorguda 115 bin görünüyor. Metrekare olarak cevap vermedi, dedim parselin yanındaki parsel yada parseller bar mı? Yok dedi. Dedim yanında sanki parsele dahil gibi ağaçlı yerler var buralar Ditaşa ait değil mi? Dedi zamanında biz ağaçlandırdık orayı hatta bundan dolayı bazı kamu kurumlarıyla mahkemelik olduk falan dedi. Yarın bi daha arayıp soracağım. Benim sorduğum Dilek hanımdı şimdi değişti Süleyman bey çıkıyor şimdi telefona bakalım o söyleyecek mi? Dediğim gibi inşallah 252 dir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 166/312 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •