Sayfa 167/312 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. arkadaşkar resmi internet sitesinde kaç metresi kapalı kaç metresi açık, açık açık yazıyor zaten neyi tartışıyorsunuz.biri bana temettü olayını açıklarsa sevinirim 100.000 liram var kaç para temettü alacağım ve nezaman hesabıma yatar.teşekkürler.

2. Phlillipcapital dün 7.22 ortalama ile almış 6.71 ortalama ile satmış bugün

Ak yatırım dün 7.37 den satıp bugün 6.91 den almış
    Gözüken dün satanlar bugün almış yada dün alanlar bugün satmış gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by leybold Yazıyı Oku
    arkadaşkar resmi internet sitesinde kaç metresi kapalı kaç metresi açık, açık açık yazıyor zaten neyi tartışıyorsunuz.biri bana temettü olayını açıklarsa sevinirim 100.000 liram var kaç para temettü alacağım ve nezaman hesabıma yatar.teşekkürler.
    Kardeş tartışan falan yok. Ben tartışmak için yazmam herkesten faydalanmak isterim. Soruna gelince Kaç lotun varsa onu 0.069 tl ile çarp eline geçecek para o. Tahminim bin lira falan alırdın. 20 Nisan da yatırmaya başlayacaklar diye hatırlıyorum. O hafta içinde hesaba geçer tahminim.

4. eyvallah.teşekkür ettim.

5. Ditaşı aradım yatırımcı ilişkilerini söylemiyor arsanın ne kadar olduğunu. Açıkladığımız bilgiler dışında bilgi veremeyiz diyor. Dedim Ditaş ın sayfasında 252 bin yazıyor parsel sorguda Ditaşın bulunduğu parselde 115 bin görünüyor dedim. Baktığınız yeri bilmiyorum baktığınız yerin yanındakilere de bakın diyor. Ortağı olduğumuz şirketin yatırım ilişkileri bizim arsamız şu metrekarede diyemiyor. Anlaşılan ekte mavi ile işaretlediğim yerin hepsi olabilir 252 ediyor işaretlediğim yer. Artı helikoptere de parça ürettiğimizi söyledi. Paylaşmak istedim.Ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by veyselduran Yazıyı Oku
    Ditaşı aradım yatırımcı ilişkilerini söylemiyor arsanın ne kadar olduğunu. Açıkladığımız bilgiler dışında bilgi veremeyiz diyor. Dedim Ditaş ın sayfasında 252 bin yazıyor parsel sorguda Ditaşın bulunduğu parselde 115 bin görünüyor dedim. Baktığınız yeri bilmiyorum baktığınız yerin yanındakilere de bakın diyor. Ortağı olduğumuz şirketin yatırım ilişkileri bizim arsamız şu metrekarede diyemiyor. Anlaşılan ekte mavi ile işaretlediğim yerin hepsi olabilir 252 ediyor işaretlediğim yer. Artı helikoptere de parça ürettiğimizi söyledi. Paylaşmak istedim.Ytd.

7. Son faaliyet raporunu iyice okusun bazı akbabalar.. Tuvalet kagıdı şirket hangi faaliyet alanlarında parça üretiyor..

8.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Son faaliyet raporunu iyice okusun bazı akbabalar.. Tuvalet kagıdı şirket hangi faaliyet alanlarında parça üretiyor..

Sayfa 167/312 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •