Sayfa 153/312 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. Kimseye yatırım için fikir vermek istemem ama, bu t.kağıdı bunu biliyorum..bu saatten sonra 8 olsa ne olmasa ne geçen yıldan bu yana ne hisseler nerelere gitti.ilk çeyrek felan deniyor halen..İlk çeyrekte 10 milyon kar yazsın yine bir ...ok olmaz..iki gün gider ikinci gün döner.yıllardır yaptığı gibi. A.doğan beyin ky yolma kağıdı bu..çerez parasını çıkartıyor burdan.

2.  Alıntı Originally Posted by zugoo Yazıyı Oku
    Kimseye yatırım için fikir vermek istemem ama, bu t.kağıdı bunu biliyorum..bu saatten sonra 8 olsa ne olmasa ne geçen yıldan bu yana ne hisseler nerelere gitti.ilk çeyrek felan deniyor halen..İlk çeyrekte 10 milyon kar yazsın yine bir ...ok olmaz..iki gün gider ikinci gün döner.yıllardır yaptığı gibi. A.doğan beyin ky yolma kağıdı bu..çerez parasını çıkartıyor burdan.
    7 lere gelsede kurtulsak zararsız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by tezcan Yazıyı Oku
    7 lere gelsede kurtulsak zararsız

Mükemmel ses de yok görüntüde moraller SIFIR...

4. bu dohol ün satışları pek hayra alamet gibi durmuyor.bilmiyorum belkide böyle düşünmemizi istiyor olabilirler.düşünüyorum da yatırımlar tamamlanmış.bilanço ve ciroda iyileşme var bir de yerli otocularla çalışacak en güçlü belkide tek aday.hakkımızda hayırlısı.

5. DITAS - Ditaş Doğan

Biz 6.87 den hisseyi aldık alıyoruz adam kendi şirketinin hissesini satıp şirketin hissenin değerini düşürüyor. 5 Mart’ta 7 Mart’ta satışlar yaparak 6.70 civarında olan hissesini 6.30 lara indirdi sanki bugün de satıyor gibi... Hisse daha da düşerse patron satıyordur yoksa 1-2 ay önce 7.69 ü gören hisse Ağustos 2017 de 8.80 i gören hisseyi kim satar ki.. Biz satmıyoruz kendisi satıyor. Satacaksan toptan sat şirketi de küçük yatırımcı sevinsin. 6.87 aldım artık düşmez diye 6.74 aldım 6.70 aldım hala düşüyor gücüm kalmadı artık alacak.. Umarım kaçırdığımız Karel Parsan Celha daha da üzülmeyiz.Ytd.

6. kardeş patronun sattığı kap a gelen haberlerden belli zaten.

7. Bu hissede tek handikapın Aydın Doğan faktörüdür diyordum ama bu kadar s....%!!!.....z..... olduğunu tahmin edemedim.. Reis bunun ayaklarını boşuna kırmıyormuş.. Alçaklar satacaksan adam gibi sat, ****** gibi satış yapma..

8.  Alıntı Originally Posted by leybold Yazıyı Oku
    bu dohol ün satışları pek hayra alamet gibi durmuyor.bilmiyorum belkide böyle düşünmemizi istiyor olabilirler.düşünüyorum da yatırımlar tamamlanmış.bilanço ve ciroda iyileşme var bir de yerli otocularla çalışacak en güçlü belkide tek aday.hakkımızda hayırlısı.
    Bir hisse gidecekse beklentiler gerçekleşmeden gitmesi gerekmezmi sizce...kaç yıldır bu denilenler yazılıp çiziliyor..Bu t.kağıdı birilerine çerez parası kazandırıyor sadece...yıllardır hiç aralıksız yaptığı şey yalan ve üç kağıtla ky ye üstten malı satıp tekrar alttan almak.... örnekmi: celha çıkarken bu arkadan belli miktar çıkar hemen ky ye malı kakalayıp düşürürler.. bilançoyu önceden bildiklerinden yukarı çekip ky ye kakalarlar..Temettünün miktarını bilirler yükseltip aaa daha azmış diye kakalarlar...baktılar bahane bulamadılar elden ele yapıp ky yi çekip kakalarlar..hisse gibi hisseler zaten 3-5-10 a katladı zaten..endex 120 oldu varmı daha ötesi..ben yıllardır bu t.kağıdına yazdım ve malesef hep haklı çıktım keşke çıkmasam...

Sayfa 153/312 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •