Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
Arama sonucu : 39 madde; 17 - 24 arası.

Konu: İc Markets Para Cekimi ile İlgili

1.  Alıntı Originally Posted by tradeview Yazıyı Oku
    müşteri sekmesinde finans>teminat parası>2.seçenek(şimdi kredi/banka kartı ile fon seçeneği) onu seç
    he amamdır hocam buldum orayı pekı buraya gvenlı kart olarak yukluyu mu yukleyeyım farklı bır kredı kartımı mı

hangisini kullandıysan onun ön yüzünü yükleyebilirsin

3. chatte
    Kısa süre önce ticari hesaptan USD1315'ü VISA 1035'e çekme isteğini gönderdin, ancak kredi kartı çekmeleri para iadesi olarak işlendiğinden bu talebi işleme koyamıyoruz ve hesabınızı bu kartla yeterince finanse etmediniz. USD 500'ü güvenli kredi kartınıza, geri kalanı bankwire ile çekebilirsiniz. demiş bende

t's a ridiculous situation. I have been working with such a forex institution for the first time. Thanks kendisine dedim

neyse hocam dediğin yoldan deniyorum olmazsa bankaya istiycem artık klasfx den şaşmamak lazımmış onu ögrenmiş oldum

Baştan bu yöntemle halletseydin uğraşmazdın,onay gelsin bir daha çekim talep et. Klasfx falan da uzak dur benden tavsiye,icm ile klasfx i karşılaştırmak bile komik olur.

5.  Alıntı Originally Posted by tradeview Yazıyı Oku
    Baştan bu yöntemle halletseydin uğraşmazdın,onay gelsin bir daha çekim talep et. Klasfx falan da uzak dur benden tavsiye,icm ile klasfx i karşılaştırmak bile komik olur.
    vallahi hocam klasdan ondan fazla defa yatırıp cekmıstım sıkıntısız 1 saat içinde tamam lisans misans olayı yuzunden komık olur dıyorsunuz ama her para cekımınde 30 dolar harcarsak yemişim oranın lısansını yatırmışım geri çekiyorum işte neden ugrastırıyorsun ki çok saçma yaptıkları bence bakalım on yuzu yukledım onayda suan ınsallah boyle olur olmazsa bankaya ıstıycem artık yapcak bısey yok

6. çok tesekkurler yardımınız için

7.  Alıntı Originally Posted by tradeview Yazıyı Oku
    http://prntscr.com/g87tsj hocam sımdı yukleme belgesı onaylandı gorunuyor yine aynı yerden mı para cekım talebı yapıcam ?
    burda yine paypal la guvenlı kartı cıkıyor http://prntscr.com/g87u5j güvenli kartı secınce yanında 500 uyazıyor yıne

8. valla ortalık birbirine girmiş.

orada hangi kartla para yatırdıysanız, tanımlı odur.

ona isteyeceksiniz çekim talebini.

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •