Sayfa 1/5 123 ... SonSon
Arama sonucu : 39 madde; 1 - 8 arası.

Konu: İc Markets Para Cekimi ile İlgili

1. İc Markets Para Cekimi ile İlgili

Arkadaslar merhaba,
    Simdi hafta icinde ic marketsden hesap actim 500 dolar yatirdim simdi 800 civari oldu parayi cekmek istiyorum. Simdi yatirirken parayi kredi karti ile yatirmistim anlamadigim bisey var bazilari yatirdigin kadari kredi kartina cekebilirsin diyor kari hesabina istemek zorundasin diyor boyle bisey var m acaba ? Nasil cekebilirim parayi en koay ve kesintisiz yolu nedir ?

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ben ICM'den kredi kartiyla yatirdigimin daha fazlasini yine kredi kartima aldim. ICM icin bu mumkun ama diger sirketlerde nasil oluyor bilmiyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by inci Yazıyı Oku
    Ben ICM'den kredi kartiyla yatirdigimin daha fazlasini yine kredi kartima aldim. ICM icin bu mumkun ama diger sirketlerde nasil oluyor bilmiyorum.
    eyw tesekkurler hocam ben de pazartesı karta ısteyeyım o zaman

500+300(kar)=800 toplam varsa 800 olarak karta isteyebilirsin.

5.  Alıntı Originally Posted by tradeview Yazıyı Oku
    500+300(kar)=800 toplam varsa 800 olarak karta isteyebilirsin.
    tesekkurler hocam bir iki işlem var onlarıda sonuclandırıp cekım yapıcam ınsallah bakalım

6. Bugun icmarkets den para cekme talimatı yolladım ama hala para metatraderdahesabımda gorunuyor işleme alınmamıs yanı hala bu normal midir ?

LG-H870S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

güniçinde talimat yolladıysan avustralya saatiyle gece 12den sonra işleme alınır, ertesi gün geçer.

8. icm de sorun olmaz. limit falan yok.

rahat olun.

Sayfa 1/5 123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •