Sayfa 103/130 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon
Arama sonucu : 1040 madde; 817 - 824 arası.

Konu: DIRIT - Diriteks Diriliş Tekstil

1. https://resmim.net/f/0uBCX3.png

LG-D682TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hisse hakkında bilgi verecek olan var mı? Bu hafta ne olur. Düşer mi çıkar mı tahmin eden var mı? Bu grafiklerle yarın hakkında bilgisi olan var mı? Bende yeni düştüm bu hisseye 0,85 aldım bugün. Ama içimdeki his 1,00tl olacak diyor. Bilgisi olan lütfen paylaşın. Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by malatya2344 Yazıyı Oku
    Hisse hakkında bilgi verecek olan var mı? Bu hafta ne olur. Düşer mi çıkar mı tahmin eden var mı? Bu grafiklerle yarın hakkında bilgisi olan var mı? Bende yeni düştüm bu hisseye 0,85 aldım bugün. Ama içimdeki his 1,00tl olacak diyor. Bilgisi olan lütfen paylaşın. Ytd.
    Takip

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by sadic Yazıyı Oku
    Takip

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1,14 de vermediğim malı 1 de vermeyi dusunmuyorum acıkcası...Ha yazdıklarım beni baglar...Yatırım tavsiyesi değildir.

5. ***DIRIT*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi

***DIRIT*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi )

Yapılan açıklama düzeltme mi? Hayır
    İlgili Şirketler DIRIT

Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No: 15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Orkun Özsoy tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır.
    Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/686095

bu gizli gurup niye satışa geçti ne zaman nasıl hisse almışlar bu işlemler garip olaylar .gibi

6. bu şahıs geçen ay ve bu ay içinde 0/0.6.küsür hisseyi 0.94 - 1.16 fiyatla almış satışıda 0.90 fiyatla yapmış sizcede garip olay degilm.
    yani 0.82 fiyatlara düşdügünde hisseyi 1.tl üstüne taşıyan gurup diye düşünüyorum
    peki bu kadar hisse nasıl oluyorda çogu 0.90 .tl el degiştiriyor alan kimler

7.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    bu şahıs geçen ay ve bu ay içinde 0/0.6.küsür hisseyi 0.94 - 1.16 fiyatla almış satışıda 0.90 fiyatla yapmış sizcede garip olay degilm.
    yani 0.82 fiyatlara düşdügünde hisseyi 1.tl üstüne taşıyan gurup diye düşünüyorum
    peki bu kadar hisse nasıl oluyorda çogu 0.90 .tl el degiştiriyor alan kimler
    Anlasılamayan birseyler donuyor hissede...anlayan varsa anlatsın lutfen...

Sayfa 103/130 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •