Sayfa 11/130 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1040 madde; 81 - 88 arası.

Konu: DIRIT - Diriteks Diriliş Tekstil

1. brüt takastan bugün çıktı

2. Tam tarih olarak ne zaman çıktı 30/03 mü yoksa 31/03 mü ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. brüt takastan bugün itibari ile çıktı.aracı kurumların bile kendinden haberi yok.internettten işlem yapamayanlar aracı kurumlarıyla görüşüp internetten işleme açtırabilir.
    Şirketin Süleyman Demirel Organize sanayi bölgesinde 60 dönüm arazisi var.kendi bünyesinde diriiplik ve diritaş diye 2 şirket daha barındırıyor.ekstra şirketin 60 dönüm arazisinde neler yapılır.Alanlar boşa almadı heralde vardır bir bildikleri.

Güneş Enerji Yatırımlarında Isparta Isparta ve Burdur Güneş Enerjisi yatırımları için Cazibe merkezi oldu. Yenilenebilir, Alternatif Temiz Enerji Kaynakları açısından yüksek potansiyele sahip Isparta ve Burdur, ulusal ve uluslararası yatırımcı kuruluşların çekim merkezi haline geldi. 4 BİN DEKAR ARSA Trabzon’da maden sektöründe faaliyet gösteren bir yatırımcı Isparta ve Burdur’dan 2.400 Dekar arsa satın aldı. Yine Bereket Enerji, 1.600 Dekar topladı. Enerji verimliliği yüksek arsa/ arazi üretim çabaları sürüyor. AKSU ENERJİ VE 2 ORTAK AKSU Enerji, Mustafa Tutar ve Mustafa Peray, güneş enerjisi için yatırım hamlesi başlattı. Öte yandan Gönen ve Büyük Kabaca’da ‘Güneş Tarlası’ kurmak için çalışmalar sürüyor. Ulusal ve uluslararası Enerji yatırımcıları Isparta ve Burdur’u keşfetti. Türkiye Cumhuriyeti’nin cari açığına yol açan en büyük kalem enerji Yenilenebilir, Temiz, Alternatif Enerji Kaynakları bu açıdan hayati değer taşıyor. Isparta ve Burdur, Güneş Enerjisi bağlamında Türkiye’de en yüksek potansiyele sahip durumda.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4. ve arsa fiatlarını organize sanayi bölgesinde 2 katlayacak bir haber daha.
    http://www.ekonomi7.com/haber/3235/c...ka-aciyor.html

Coca-Cola şirketi’nin Türkiye’deki 10’uncu ayağı olarak Isparta fabrikası devreye giriyor.

OSB yönetimi, iki sene önce yeterli arazi şartlarını sağlayamadığından dolayı dev Algida yatırımını Konya’ya kaptırmıştı. Bu kez işi şansa bırakmadan, bölgenin karayoluna bağlı olan bölgede 160 dönümlük araziyi Coca – Cola’ya ayırdığı için 110 milyon liralık yatırımı şehrine çekmiş oldu.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by mutluinsan Yazıyı Oku
    Dirit ile ilgili en yeni haberleri ve bilançodaki ayrıntıları hep sizden duyuyoruz. Ama aynı zamanda da sürekli kötülüyorsunuz. Batacak diye... Bu çelişkiyi anlamakta zorlanıyorum
    Günaydın,

Borsada çok sıkı araştırma yaparak yatırım yaptım ve birazda şansımında etkisi ile uzun zamandır zararla çıkmadım,amacım hisseyi kötülemek değil sadece bilgilerimi paylaşıyorum bu bılgılere yorum katmak sizlerin elinde.

Şirketle alakalı guzel olan tek şey vardı 2016 yılı ocak ayında halı işine girmesi oda tam olarak tutması maalesef henüz oturmadı olurda ilerde ttuar ise firmanın ismi bile değişir çünkü artık battabiye üretmiyor.

Bir arkadaşımız şu kadar dönüm arsadan bahsediyor ben öyle bir bilgi bulamadım bilançoda yada faaliyet raporlarında burada paylaşırsa seviniriz kaynagını.

Manipülasyon nedir?

Manipülasyon; İnsanları kendi bilgileri dışında veya istemedikleri halde etkileme veya yönlendirme işlemine denilmektedir.

Manipülasyon çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.
    Borsa'da manipülasyon ne anlama gelmektedir?

Borsa'da manipülasyon; Olmayan bir şeyi varmış gibi göstererek yanlış haberler ve söylentilerle gerçek olmayan işlemlerle rant elde etmeye çalışmaktır.
    Spk'ya göre manipülasyon ne anlama gelmektedir?

Yapay olarak, sermaye piyasası araçlarının, arz ve talebini etkilemek aktif bir piyasanın varlığı izlenimini uyandırmak manipülasyon anlamına gelmektedir.
    Manipülatör nedir?

Sermaye piyasası araçlarının değerini etkileyebilecek, yalan, yanlış, yanıltıcı, mesnetsiz bilgi veren, haber yayan, yorum yapan ya da açıklamakla yükümlü oldukları bilgileri açıklamayan manipülasyon yapan kişilere Manipülatör denilmektedir.
    Manipülasyon türleri nelerdir?

1- İşlem Bazlı Manipülasyon

2- Bilgi Bazlı Manipülasyon
    Psikolojik manipülasyon nedir?

İnsanları kendi bilgileri dışında veya istemedikleri halde etkileme veya yönlendirme anlamına gelir. Bu etkileme ve yönlendirme sonucu insanlar davranış değişikliği ya da kanaat değişikliği gösterebilirler.
    Psikolojik manipülasyon teknikleri nelerdir?

1- Kapıya ayak koyma tekniği,

2- Oltaya takma tekniği,

3- Yüzüne kapıyı çarpma tekniği,

4- Açık ve zımni tarzlar,

5- Klasik ve yeni tarzlar.

Sözlükte Manipülasyon ne anlama gelmektedir?

1- Ekonomi varlıkları yapıcı, açıklayıcı ve yararlı bir biçimde kullanma işi.

2- Seçme, ekleme ve çıkarma yoluyla bilgileri değiştirme.

3- İnsanları kendi bilgileri dışında veya istemedikleri halde etkileme veya yönlendirme.

7. Bugünkü işlemler midemi bulandırdı. beni korkuttu. Mal dağıtımı gibi geldi. Benden bu kadar.

9 aralık kapanış fiyatı 0,83-TL bugun 3,05 ten işlem gördü nerden baksanız 4 aylık sürede % 400 yakın getirisi oldu, bu saatten sonsa istediği kadar olumlu haberler olsun firmada bu kar satışı olarak değerlendirelecektir, ve hiç bir geleceği olmayan, sektör olarak umut vaad etmeyen, üretim kapasitesinde görüldüğü üzere yerlerde gezen bir fiarmaya şahsın biri neden yatırım yapar diye düşünmek lazım. Birde bireysel yatırımcı olarak bizlerin düşünmesi lazım.Lafım kumar oynamak isteyenlere değil yatırım yapmak isteyenleridir.

Sayfa 11/130 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •