Sayfa 126/130 İlkİlk ... 2676116124125126127128 ... SonSon
Arama sonucu : 1040 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: DIRIT - Diriteks Diriliş Tekstil

aylık takas

4. Arkadaslar şirket cok guzel karlar ediyor hala eski yönetimin pislikleriyle uğraşıyorlar yakinda bu hisseyi kimse tutamazz.150 bin lotla aranizdayim Allah yardimcimiz olsun.

5. Yazık yazık bi Ispartalı olarak utandım şirketten beceriksiz yönetim sıfırlamış fabrikayı

6.  Alıntı Originally Posted by tatar ramazan Yazıyı Oku
    Yazık yazık bi Ispartalı olarak utandım şirketten beceriksiz yönetim sıfırlamış fabrikayı
    yazıkki neyazık süper bir fabrikaydı orası bende çok iyi biliyorumıspartanın en iyi fabrikalarındandı ama şimdi içi boş bir besihane haline getirdilerson gelen yönetimler içindeki kalanlarıda yemeye çalışıyorlar çıkan işçilerin tazminatlarını ödemiyorlar bide hala borsada işlem görüyor resmen kul hakkı yiyorlar

Sayın Osiborsa , yazınızdan anladığım kadarıyla şirket yakından takip imkanınız var. İnternette kısa bir gezinti yaptım şirket faaliyetleri ile ilgili bilgi yok nerdeyse. Sizin de dikkatinizi çekmiştir son günlerde(özellikle nisan sonu) nisbeten hacimli işlemler oluyor, yönetim kurulu şirkete avans veriyor az da olsa.Bu gelişmelere paralel olarak faaliyetlerinde bir düzelme söz konusu mu acaba? Bilgi ve fikirlerinizi paylaşmanız mümkün mü acaba?Teşekkür ederim.
    Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

8. ben teşekkür ederim fabrika bir yıldır çalışmıyor kurulduğu yer 40 bin metrekare
    hemen yakınında diri iplikte yüzde kırk iki hissesi var çalıştırabilseler çok güzel kaymaz halı ve battaniye yapıyor ama borcu çok iyi bir sermaye olsa çok güzel fabrika

Sayfa 126/130 İlkİlk ... 2676116124125126127128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •