Sayfa 13/130 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1040 madde; 97 - 104 arası.

Konu: DIRIT - Diriteks Diriliş Tekstil

1. Harekette bereket vardır... Hareket geldi biraz...

Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Şu arsa olayını araştırıcam detaylı, bazı mecralarda da bu dile getirilmiş.
    Süleyman Demirel Organize Sanayi Bölgesinde 40.000 m2 arsa üzerinde 8.500 m2 kapalı alanda kurulu olan fabrika binamız yıllık 204.742 adet vizon türü battaniye, 1.584.000 m2 kaymaz halı üretim kapasitesine sahiptir.

31,5 dönüm kullanılmayan arsası var şirketin, tek kurtuluş satış gibi görünüyor.

Kaynak :http://diriteks.com/

3.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Süleyman Demirel Organize Sanayi Bölgesinde 40.000 m2 arsa üzerinde 8.500 m2 kapalı alanda kurulu olan fabrika binamız yıllık 204.742 adet vizon türü battaniye, 1.584.000 m2 kaymaz halı üretim kapasitesine sahiptir.

31,5 dönüm kullanılmayan arsası var şirketin, tek kurtuluş satış gibi görünüyor.

Kaynak :http://diriteks.com/
    Şirketin içerisinde ayrıca iplik fabrikası da var oda 10 dönüm arsaya sahip yani toplamda 40 dönüm kullanıma veya başka yatırıma yönlenecek arazi var.
    22 nisanda ki Genel kurulundan sonra yeni bir sayfa açılacağını ve çok hızlı büyüyeceğini ,her alanda atağa kalkacağını ,tekstilin yanında enerji ve maden sektörüne de yatırım yapabilleceğini degerlendiriyorum.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by strateji6 Yazıyı Oku
    Şirketin içerisinde ayrıca iplik fabrikası da var oda 10 dönüm arsaya sahip yani toplamda 40 dönüm kullanıma veya başka yatırıma yönlenecek arazi var.
    22 nisanda ki Genel kurulundan sonra yeni bir sayfa açılacağını ve çok hızlı büyüyeceğini ,her alanda atağa kalkacağını ,tekstilin yanında enerji ve maden sektörüne de yatırım yapabilleceğini degerlendiriyorum.
    hocam arsanın satılıp satılmayacağı belli değil diyelim ki satıldı, gelen para borçları kapatır mı 3 -5 lira kalır mı meçhul, bu firmada enerji alanı, maden alanı nedir ya karıştırıyorsun firmada öyle bilgi birikimi olan biride yok.

Sen mendres tekstille mı kartıştırdın naptın orayamı yazaktın yanlışlıkla buraya mı yazdın.ciddi olmadığını söyle lutfen

5. Diriliş tekstilde yönetim değişti

Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    hocam arsanın satılıp satılmayacağı belli değil diyelim ki satıldı, gelen para borçları kapatır mı 3 -5 lira kalır mı meçhul, bu firmada enerji alanı, maden alanı nedir ya karıştırıyorsun firmada öyle bilgi birikimi olan biride yok.

Sen mendres tekstille mı kartıştırdın naptın orayamı yazaktın yanlışlıkla buraya mı yazdın.ciddi olmadığını söyle lutfen
    Ankaralı yüceller çoğunluğu sağladılar ve yönetime geçtiler ıspartalıların söylediği bu inşallah bundan sonra güzel şeyler olur. Genel kurulda da teyit edilir işlem biter çalışmayan borçlu fabrikayı satış v e pazarlama ağıyla düzene koyarlar diye düşünüyorum.

6. Reytingi düşük tahtaları seviyorum

7. Noldu şimdi yaaa..

8.  Alıntı Originally Posted by SCAHB Yazıyı Oku
    Noldu şimdi yaaa..
    Bende sırf ne oldu diye bakmaya geldim. Kimsenin haberi yok galiba.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 13/130 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •