Sayfa 78/130 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon
Arama sonucu : 1040 madde; 617 - 624 arası.

Konu: DIRIT - Diriteks Diriliş Tekstil

1. 1 aydır hergün düşermi bi kağıt. Bedellide yaptın gerçi ağzına yüzüne bulaştırdın ama kasana parada girdi daha ne diye düşüyorsun

F8331 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Arkadaşlar sanırım bi haber söz konusu DIRIT'te ama zamanı var kurbağa kaynatmaca oynuyorlar şu an bakalım kurbağa haşlanıcak mı yoksa sular serinleyecek mi,göreceğiz...Grafikte gördüğüm kadarı ile endeksle ters bi orantı var senette ABD'de zarraf davası endeksi sıkıştırmış durumda Yüz bin i aşağı kırarsa o zaman haberler gelebilir şirketten,Bakın dün METRO' bedelli iptali haberiyle tavan oldu..Bunlarda yarın bir gün bedelliye katılmayan yaklaşık %50 pay varya hani"geri kalan kısmın bedelsiz artırım" şeklinde sermaye artırımı hisse için uçuş sebebi zaten bu oyunda Tahminim o yüzden(tabii bu iyi senaryo).Ya da Tam tersi bir olay söz konusu yani kurbağa kaynatmacaya devam hergün biraz daha düşüş yavaş yavaş usulca belki de kötü bir haber hazırlanıyor olabilir alt pazara düşürme gibi olabilir bunun gibi bir çok örnek var endekste belki Brüt takas a sokacaklar her şey olabilir bekleyip görmekten başka bi çare yok...

3. Arkadaşlar bu arada 1.21 hedef var iyi senaryo da

4. Şu an bu hisse de teknik filan kalmamış diyen arkadaşlar varsa eğer bu hissenin MIPAZ kadar teknik bir hisse olduğunu söyleyebilirim.Bu arada bugün ve özellikle yarın DIRIT izleyin
    Son düzenleme : endy_4567; 30-11-2017 saat: 09:10.

5. İNFO bugünlerde hergün alıp satıyor. bir hareket olabilir. endy_4567 nin yorumlarına katılıyorum. ama yön neresi?

6.  Alıntı Originally Posted by sancak_34 Yazıyı Oku
    İNFO bugünlerde hergün alıp satıyor. bir hareket olabilir. endy_4567 nin yorumlarına katılıyorum. ama yön neresi?
    Valla kardesim bizi verem etti ne bicim bir hisse bu hergun bir kademe dusuyor alıs kademeleri bos satışlar dolu maliyet 1.06 yarına 85 e satis yazdım bıktım artık

SM-J111F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by endy_4567 Yazıyı Oku
    Şu an bu hisse de teknik filan kalmamış diyen arkadaşlar varsa eğer bu hissenin MIPAZ kadar teknik bir hisse olduğunu söyleyebilirim.Bu arada bugün ve özellikle yarın DIRIT izleyin
    Kardesim bu gunde bu hisseden bir halt olmadı yarında olmaz gibi

SM-J111F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. amaçları zaten bezdirmek, ky çıkmaya zorlamak, bunlar aç gözlü aç. hangi spek iyi ki?

Sayfa 78/130 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •