Sayfa 130/130 İlkİlk ... 3080120128129130
Arama sonucu : 1040 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: DIRIT - Diriteks Diriliş Tekstil

1. 6 aylığı bugün yarınaçıklanacak.Bu nedenle mi bu düşüş acaba kötü geleceği beLli

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Kötü şıkkı yazmAyı unutmuşum. Tüm kap açıklamaları sadece yatırımcı toplamak için ise malı bizlere yıkttılarsa işte o kötü seçenek dostlar.

Not: yAzılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir
    6 aylık kötü bilanço nedenli düşüşse öncelikle zaten iyi bilanço zaten beklemiyoruz? Ha 6 aylık bilançoyu yarına da yetiştiremeyeceklerse ve bu yüzden şirket ceza yerse asıl sorun bu? Abicim zaten satış yok. Açıklayın ne kadar eksiyse ortaya çuksın.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir

2.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    6 aylık kötü bilanço nedenli düşüşse öncelikle zaten iyi bilanço zaten beklemiyoruz? Ha 6 aylık bilançoyu yarına da yetiştiremeyeceklerse ve bu yüzden şirket ceza yerse asıl sorun bu? Abicim zaten satış yok. Açıklayın ne kadar eksiyse ortaya çuksın.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir
    6 aylık bilançoyu açıkladı. Zaten iyi bilanço beklemiyorduk. Önemli olan toparlayıp açıklması idi. Bu da şirketi kurtarmak yokunda istekli olduklarının göstergesi. 25 milyona bu şirketi adam edip inşallah üretir hale getirirler. Gerçekten işleri zor ve meşakkatli. Allah yardımcıları olsun.

Dediğimiz gibi bu saatten sonra güzel gelişmeleri bildiren kaplar bekliyoruz artık. Bir de 15 Ekim deki genel kurulu ve orada ileteceklerini.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi dwğşldir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir

3. 15 ekim deki genel kurul çoğunluk oluşmadığı gerekçesiyle 1 ay ertelendi

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    6 aylık bilançoyu açıkladı. Zaten iyi bilanço beklemiyorduk. Önemli olan toparlayıp açıklması idi. Bu da şirketi kurtarmak yokunda istekli olduklarının göstergesi. 25 milyona bu şirketi adam edip inşallah üretir hale getirirler. Gerçekten işleri zor ve meşakkatli. Allah yardımcıları olsun.

Dediğimiz gibi bu saatten sonra güzel gelişmeleri bildiren kaplar bekliyoruz artık. Bir de 15 Ekim deki genel kurulu ve orada ileteceklerini.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi dwğşldir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir
    Vay 1 ay ertlendi. Hemen panik . Arkadaşlar sermaye düşük . Halka açıklık oranı yüksek . Anlaşılan o ki hisseler arasında imtiyaz farkı da yok. Burada çok büyük mücadeleler dönebilir. Şirketi hayata döndürmeye çalışan bir grup var sonuçta . Şirkete 25 milyon nakit enjeckte edip üretime başlatmak isteyen . Bunu yaparken de olağan genel kurula yeterli katılım sağlanamamış . Vay efendim bunu panik haline getirip kağıda taban yaptırdılar. Genel kurul 1 ay sonra artık orana bakılmaksızın toplanır arkadaşlar. Aslında genel nisabın oluşamaması da elinizdeki hisselerin ne kadar kuymetli olduğunun göstergesi. Bu kağıtları alıp çoğunluk hisselerini eline geçirmek isteyenler olacaktır. Bunun için çaba sarf ediyorlar görmüyor musunuz?
    Genel kurulum çoğunluk maddesini bile olumsuz kullanıp size panik yaptırıyorlar. Ben kendi adıma 25 milyon nakit enjecte eden adamın aptal olmadığını biliyor , bu nedenle de cuma günkü paniğin bugün gerini sakinliğe devretmesini umut ediyorum.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir

4. ne oldu bu dirit bilen varmı açılacakmı iflasmı bilen varsa yazabilirmi arkadaşlar

5. İflası falan bilmem ben tavana verdim

6. Niye kapandı hissenin tahtası

7. Sen satmadinmi..bizim bi arkadas vardi kagidi satinca gubbur gubbur yuregi oynuyordu.kagidi kaptirdi diye. Rodrogo tekstilden iyi verileri var rodrigo 50 bin ustu.buda 50 lere yol alir yakinda..

8. Godosun biri vardi. keriz avlayici borsa gurubunun icine girmisti. bu arkadasa godosluk girevi verilmisti.formlara yatirimciyi yaniltici bilgiler veriyordu..yala haber veriyirdu..yatiri.cinin biride bu yaziyi yazani bulacam demusti..zor vazgecirdik.kanuni yola basvurdu adamin donuna kadar aldi...o godosa ders olmustu.bir daha gormedim formlarda..

Sayfa 130/130 İlkİlk ... 3080120128129130

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •