Sayfa 15/15 İlkİlk ... 5131415
Arama sonucu : 114 madde; 113 - 114 arası.

Konu: Holografik Evren

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,461
    Agarta & Şambala / Oyuk Dünya Teorisi

Hindistan'ın kadim folklorunda bizzat kıtanın dini olan binlerce yıllık Hinduizm den bile daha eski bir efsane anlatılır, son derece gizemli ve kutsal bir adanın efsanesi. Fakat bu adanın kadim ve son derece gelişmiş ırkı ne kadar ileri olursa olsunlar, yaklaşan felaket bu topluluğunda sonunu getirecek ve onları o güzel adalarından koparıp yer altının karanlığına hapsedecektir,

https://www.youtube.com/watch?v=V3J8KcgK_R8&t=2s

Yukarıdaki olaya bir nebze şahit oldum,bu ülke gerçekmi bilmiyorum,30 sene önce bir doktor arkadaşlan tanışmıştım,her tür spora meraklıydı benim gibi,birgün himalyalara gitmeye karar verdi benide götürdü,dağcılık sporuna yeni başlamıştı,zaten giresunda deniz,dağcılık kulübünü kurmuştu,bende ona zor spor tehlikesi çoktur dedim,5 sene bende bu yolda çalışma yapmıştım,sonra bıraktığımı söyledim,sakın ekip ve ekipmansız çıkma guruptan ayrılma dedim,yollarımız ayrıldı ben çıkmam dedim katmanduya geçtim,mistizme ve bilinmeyen bilime merakım vardı,burada bazı rahiplerlen tanıştım özelliklerimi açıkladım sende bizdensin dediler,hani bazen çoğu zaman,zamanlan belirtirimye önüme bir pencere açılır oradan gelecekte olanları görürüm,tabi devamlı değil,5-10 kere ancadır büyük olaylar diğerleri basittir,bu gücün bana büyük amcamdan bana geçebileceğimi belirtmişlerdi bazı danıştığım uzman kesimler,neyse,zaten böyle bir yere geldinmi sen onları değil onlar seni bulur,yukarıdaki anlatımı izledim böyle bir yerin olduğunu bu rahiplerde belirtti ve bu bir sırdır dedi,ak,pak partisinden cin ali devamlı derdi ak sakallılardanım diye,onunki çakma gerçeği bizler ve tanıştığım kişilerdi,ismleri öyle aksakallı değil neyse bana kalsın uzun hikaye,devamlı belirtirim sistem bir döngüden ibaret gelecek,geçmiş hep içindedir yani bu bölümdeki başlık hibi holografik,geçtiğimiz aylarda bazı bilim adamlarıda bunu belirtmişti,neyse mistizimlen,kuantumlan ilgilenler bazı özellik taşır,ondan birazıda bende mevcuttu,zamanlan ülkemizin durumundan bahsederim,bu vatana hiçbirşey olmaz gizli koruyucuları var diye,kıbrıs olayını yazmıştım bir ara,pilot yüzbaşıya görev veriliyor kıbrıs savaşında git o 3 bölümü vur diye,aniden uçakta pilotun yanında sakallı yaşlı biri aniden beliriyor,çocuğum bombalamayamı gidiyorsun düşmanı diyor,pilot irkiliyor,korkma çocuğum sana yardım etmeye geldim diyor,0 3 hedefi bombala ama verdiğim hedefide bombala diyor adm birden yok oluyor,pilot 3 hedefi bombalıyor,ne zararımız olacak diye yaşlı adamın tarif ettiği hedefide bombalıyor,adanaya dönüyor pilotu büyük coşkuylan karşılıyor komutanları,yahu diyor bizim hedefin dışında bir yeri daha bombaladın nasıl oldu diyorlar,oda anlatıyor,şaşırıyorlar orası düşmanın komuta merkeziydi rumlar aniden teslim oldu diyor,bu olayı ben şov tevede izledim,hem ankarada genel kurmaylıkta...diyeceğim ülkemizin gizli koruyucuları olduğunu unutmayın,tehlike boyutunun tavan yaptığı yerde devreye girerler,zaten Atamızda belirtmiştir,bu ülke ebedi var olacaktır demiştir peşinden gençlik hitabesini yazmış olacakları belirtmiştir,şu zamanlarda kötü dönem geçiriyoruz hainler emellerine ulaşmak için uüraş veriyor,ilk hedef tabiki çoğunluk bulurlarsa anayasanın ilk 4 maddesini değiştirmek amaçları,bugün dikkatimi çekti bohçalıylan görüştükten sonra açıklama yaptı yeni anayasa için,konuşurken titriyordu,bana göre çarpılmış sendromu yaşıyor,ulen senin neyine gerek ülke rejimini değiştirmek,sanamı düştü sen kimsin,senin kim olduğunu biz iyi biliyoruz,ülkeye ne yapacaklarını,hiç biri emellerine ulaşamadan hepsi cezalarını çekecekler,bu topraklar kanlan sulandı,ülke olarak bu olduğu yere mıhlandı.

Not= doktor arkadaş yanlış yere gittiğinden fırtınadan guruptan koptuğundan ölüm çukuru denilen 2000 metrelik uçurumdan dar bir yere düşüp ölmüştür,bende yalnız döndüm üzülerek,hala 30 senedir cesedi oradadır,bulunduğu kesim dar bir yerdir inilmesi çok imkansızdır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,461
    Aşağıdaki bilgilerin dinlen alakası yoktur,sadece bilimsel olarak gerçeği bul denen şahısın paylaşımıdır,

İlginç olanı bu bilim adamının hesaplamalarına göre dünyamız 2000 yılında son bulacağıdır hesaplamalarına göre,hesap hatası varmı bilemiyoruz,ABD neden bu kadar ilgilenmiş bu bilim adamının kitabıylan cıa tarafından engellemiş,2025 güneş patlamalarının zirve yapılacağı söylentileri,yani içinde sayılırız,manyetik alanımızın değişimi 300.000 senede bir oluyormuşuz,bu zamanlar o döngünün içindeyiz,bende belirtmiştim 2000 sonrası doğal afetlerin tavan yapma olasılığından hahsetniştim,yani kısaca hiçte iyi zamanda değiliz dünya ve güneş sistemimiz eski sistemde değil değişik boyuta geçmiştir,her an herşey olabilir,dini metinleri pek ciddiye almam,ama kuranda kıyamet ansızın olacak diyor,genellikle bu yazı osmanın,ömerin,alinin,hüseyinin katili olan mervana aittir kuranın eski nüshalarını osmana danışıp yaktırıp yeniden yazıya döken kişidir,esk kuran nüshalarıda varakaya aittir,haticede önceden varaka ile evlidir,sonrada muhammed almıştır,bütün bilgileride varaka ve çevresindeki bilgelerden almıştır,kuranda mervan nasıl düzeltme yaptı bilmiyoruz,mervanı muhammed makamından kovmuştur sürgüne göndermiştir devamlı muhammede karşı geldiği için,her neyse konu iyice derin ve karmaşık,zaten kuran ayetleri 114 değil 115,kaybolan ayet recm suresidir,gerçekleri bulmak isteyenler benim gibi araştırsın...kuranda geçen kıyametin ansızın olacağı belirtiliyor olması,çünkü çoklarını mervan aynen yeni derlemelere ilave etmiştir eskileri,olayın gerçeklik durumu tartışmalıdır,zaten kuranda çoğu ayetlerde tartışmaya açıktır,kimse değinmeden düz mantık okur çarpılır cehenneme gideriz diye,bende kıyametin ansızın olacağına hem fikirim,ışık hızının hızı 300.000 km,güneşe uzaklıkta 8 dakikadır,8 dakika içinde nereye kaçacaksın,geçmişte yer altı mağaraları boşuna yapılmamış ve hala sırrını bilmiyoruz,tabi birde yer içi olayları var,dünyanın içini bilemiyoruz,bilseydik depremleride bilirdik.uzayı hiç bilmiyoruz sistemler arası ulaşmak çok zor,ışık hızı bile yetersiz,daha ötesi hız sadece tahminsel sösde yani özde değil,yani mokoko olacak gibiyiz.

ADEM ve HAVVA KİTABI - Cia Bu Kitaba El Koydu! / Kutup Kayması, Toplu Yok Oluş ve Dünyanın Sonu

Adem ve Havva kitabı gezegenimizin bugüne kadar yaşadığı dev yıkımları tarihsel ve bilimsel olarak ele almış bir kitap. Fakat kitabı farklı kılan şey ise bunun yakında tekrarlanacağı söylemesi, işleri daha ilginç bir hale getiren olay ise cia'in bu kitabı çıkar çıkmaz toplatıp pek çok sayfasını yok etmesi. Gelin hepimizin sonunu anlatan bu kitabın gerçeklerini birlikte bulalım

https://www.youtube.com/watch?v=e-Z_2wXEYuQ&t=1s

Sayfa 15/15 İlkİlk ... 5131415

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •