Sayfa 8/14 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
Arama sonucu : 112 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Holografik Evren

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,011
    Blog Entries
    12

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,011
    Blog Entries
    12

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,011
    Blog Entries
    12
    Yer çekimi dalgalarının bazı bölgelerde ekstra bir boyuta geçtiği iddiasında bulunan Max Planck Institute for Gravitational Physics'te görev alan bilim insanları bunun paralel evren teorisini kanıtlayabileceği görüşünde.

4. Yağmur yok...
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

5. bu evrenı en iyi cuneyt arkın anlatıyor dunyayı kurtaran adamın son repliğini izlemenizi tavsiye ederim...
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,127

Smile

Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    Yağmur yok...
    ve halada 3 ay geçti yok...bu arkadaşımız bayandı galiba,belkide evlenmiştir !!!...evlilik falandı filandı derken yoğun meşkuliyettende olabilir !!!

Işınlanma Gerçek Mi Oluyor?

İnsanlığın hayallerinden biri de ışınlanma. Birçok roman ve bilim kurgu filminin konusu olan ışınlanma Çinli bilim insanlarının çalışmalarıyla artık biraz daha mümkün.

Kuantum ışınlanmasını başarıyla gerçekleştiren Çinli bilim insanları fotonu uzayda bulunan 500 km mesafedeki kuantum uydusuna ışınlamayı başardı. Bu arada hemen belirtelim, kuantum ışınlama maddenin enerjiye dönüştürülerek uzay zamanda hareket ettirilmesi olarak tanımlanıyor. Kuantum ışınlamasında fotonların kullanılmasının nedeni ise foton çiftlerin birbirlerine ne kadar uzak olursa olsun etkileşimde kalmaları.

Belki bu gelişme bizi yakın zamanda ışınlamayacak ancak çok yakın zamanda interneti çok daha hızlı kullanabilir, organları oluşturan partikülleri ışınlayabiliriz. Sonuçta bilim denilen olay üzerine konularak devam eden bir süreç.

http://www.haberuzay.com/2017/07/isn...mi-oluyor.html

Adam duran ışığı hareketlendirdi deye mohim bişi olmas
    Eskiden kosmonot el sallar ses 2 saniye sonna gelirdi
    Simcik aynı zamanda ulaşır çokta fifi

Sayfa 8/14 İlkİlk ... 678910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz