Sayfa 111/548 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 881 - 888 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Zaten kredili yasağı vardı 15 gün brüt kötü oldu ama bakalım ne olacak flap 3 tavan yapmıştı 11 de alındığında

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ben satttım alanlara selam ve dua ile .Bol kazançlar dilerim.
    Satma nedenim :Maliyetim düşük idi.Uzun süredir taşıyordum.Yaklaşık 4 senedir tutuyordum.Başka senetlerden zararımı buradan çıkarttım.
    Kendimi tarladan domatesini hale gelip satan çifci gibi hissediyorum.O domatesi alan kabzımal nasıl üzerine karı koyup piyasaya satıyorsa elbette benden bu hisseyi alan satan da kazansın istiyorum.

3. Brüt takas uygulaması kapsamına alınan paylarda alım yapmak isteyen yatırımcıların takas tarihinde hesaplarında alımlarını karşılayacak tutarda nakit, satım yapmak isteyen yatırımcıların takas tarihinde hesaplarında satımlarını karşılayacak miktarda menkul kıymet bulundurması gerekmektedir.

*Bilmeyenler için yazmak istedim.YTD.

4. Brut takas yedik simdi ne olacak

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Global nerden satti onu anlamadim takaslarda elinde yok nerden virman geldi acaba belli degil

6. arkadaşlar bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim. şimdi bu hisseden bugün 4.060 dan 500 lot aldım. şimdi sorum şu hesabında başka hiç nakit param yok yatırma imkanı da yok. yani şimdi ben bu hisseyi satmam için ne yapacam en erken nezaman satabilirim. ama dediğim gibi hesaba para yatırma imkanı yok. yaÅ•ın için satış yazmak istedim satılabilir hisse görünmüyor ama emirlerimde 500 lot gerçekleşti lütfen bilgisi olan cevap verirse sevinirim. 15 günmü beklemem lazım yada 3 üncü iş günümü satabilecek bir bilgi lütfen

7.  Alıntı Originally Posted by berkay26 Yazıyı Oku
    Global nerden satti onu anlamadim takaslarda elinde yok nerden virman geldi acaba belli degil

Acaba garantideki kagitmi onlar sayi onla tutuyor. Biyerden virman gelmeli. Yoksa suc. Keske acik olsaydi. Kapatamazdi. Birde oyle cizerdi

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. takas tarihi perşembe alınan hissenin satımı salı günümü oluyor yani. ama dediğim gibi hesaba yatıracak para yok direk hisse satışını en erken para yarışmadan salı günümü satabilecek.

Sayfa 111/548 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •