Sayfa 3/548 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 17 - 24 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

satanlar

2. dgzte.jpg Dgzte hisse grafiği

3. Hissenin Teknik analizi : DGZTE hissesi 24.2.2017 tarihinde günü 3,17 TL'den ve %-0,63 deger kaybı ile tamamladı. Hisse senedi 3,17 TL'den yaptığı kapanış ile 10 günlük hareketli ortalamaların üzerinde bulunuyor.
    107,09 seviyesinde bulunan Momentum indikatörü hissenin güç kazandığını gösteriyor. Bu konumu ile alım bölgesinde bulunan hissede 100 seviyesi referans dönüş noktası olarak takip edilmelidir.
    RSI indikatörü 64,54 seviyesinde olan hisse, en son 3 gün önce 70 seviyesini aşağı keserek SAT sinyali üretmeye başladı. MACD indikatörü en son 2 gün önce hareketli ortalamasının üstüne çıkarak AL sinyali üretti. Stochastic Osilatör en son 1 gün önce 20 seviyesini yukarı yönde keserek AL sinyali üretmeye başladı.(Bigpara'dan alıntıdır)

4. Şirket bu hafta bilanço açıklayacak.Tahminim Defter değerinin hisse başı 4 lira olmasıdır.Kar ise yeterince temettü dağıtabilecek nispette olacaktır.

5. Malum haber Hürriyette yer almış fırçayı hürriyete atmışlar ama Dgzte daha çok düşmüş bu işte bir yanlışlık var.Sanırım açığa satmışlardır.

6. geçen hafta ınvest az menkul 3.20 ortalama ile aldıgı hisseleri bugün 2.96 ortalama ile satmış

7. Bugün bilanço günü.İyi bir kar ve temettü haberi bekliyorum inşallah.Malum haberin etkisi geçici olacak.Çünkü Hürriyet olumlu bir açıklama yayınladı ve yanlış anlaşıldığını ifade etti.Hisseyi bu yüzden düşürenler acaba ne bekliyor .Şirkete sanki el konulacak. Geçmişde de Hürriyetin yayın çizgisi iktidarla çok örtüşmedi.O yüzden biline ve fiyatlanan gelişmeleri tekrardan ısıtıp ısıtıp getiriyorlar önümüze.

8.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Bugün bilanço günü.İyi bir kar ve temettü haberi bekliyorum inşallah.Malum haberin etkisi geçici olacak.Çünkü Hürriyet olumlu bir açıklama yayınladı ve yanlış anlaşıldığını ifade etti.Hisseyi bu yüzden düşürenler acaba ne bekliyor .Şirkete sanki el konulacak. Geçmişde de Hürriyetin yayın çizgisi iktidarla çok örtüşmedi.O yüzden biline ve fiyatlanan gelişmeleri tekrardan ısıtıp ısıtıp getiriyorlar önümüze.
    Bugün bilanço açıklanacağı resmi mi? Kacirdim heralde. Teşekkürler .Ytd.

Sent from my LG-H815 using hisse.net mobile app

Sayfa 3/548 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •