Sayfa 38/548 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 297 - 304 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. benim zamanım çok sıkıntı yok

2. Garantiden islem yapan seref yoksunu bu kagitta asagi basip kapatan da o
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Garantiden islem yapan seref yoksunu bu kagitta asagi basip kapatan da o
    nerenin mali ise bende anlamadim. satim yapmasa simdiye 3.5 ustuyduk. onuda gectim sabah 3.15 yapan kagidi 2.99 cekti. nasil bir mantik varsa. bugun iyi satmistirda kurtuluruz. resmen can cekisiyoruz. rezil ihlas gazete bile gitti. kari olmayan adi sani olmayan ihlas bile nerden nereye. borsanin en mal kagatlari usas ihlas kristal bera nerelere geldi cok primsiz kaldi bizim esek. ama suda var eylule gelmeden her yil saglam cikis yapardi dgzte umarim bu yil tekrarlar. spek bizden baska ky kalmadi. bizde kaliciyiz. garantideki hisseler yeter sana

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Garanti son 300bin lot kaldi 0.7% hissedeki oran. Onuda verirse bu cile biter. Hergun 10bin-30bin arasi mal veriyor. Bugunde 3.10 donmus kagit 2.90dip yapmis tekrar 2.96 atti. 20kademe oynuyor bir gunde.

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Spek silkelemek istiyor silkeleyemiyor alanlar hep uzuncu dökemiyor.silkeleme yaptirdikca kaptırdı.su anki piyasa tam istediği gibi.grubunda benzini bitti

7. 700 lotla son dakikada 93 den işlem gören kağıdı 91 e veriyor.dun 97 giden kağıdı 1000 lotla 93 e veriyor.algilarimizlami oynuyon spek ortada hacim yok anladık alttan almak tek derdin.İs ten işlem yapan çorbacı ayni lotla iki kademeye oynuyor kaç gündür güzelim kağıt ne hale geldi.zarar açıklayan mipazin çıkışıda umrunda degil.hala haftalık tepkimeyi vermedi .palanın biri gelse spegi o masada ters pozisyonda .....

8. Bist in utanc kaynagi. Butun hisseler giderken hepsine el salladik. Allah hepi,ize sabir versin.

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 38/548 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •