Sayfa 398/548 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    cuma dohol genel sonrası akşam devir haberi gelir...

dolar iki açıklama düşünce satış geldi biraz zaten 4.255 kur garantilendi sorun yok

ŞİMŞEK: "SEÇİM DÖNEMİNDE TEDBİR ALINMAYACAK" YANLIŞ BİR YAKLAŞIM, TCMB BAĞIMSIZDIR (kendi inanıyormu bu söze )

abd 10 yıllık tahvil 3 oldu petrol 77 dolar
    şu kağıdı almamış olsak inanın diğer kağıtlarda en az yüzde 35-40 zararımız vardı. hem bizi zarardan korudu hemde bi yüzde 10-15 arası pirimi olacak. totalde yüzde 50 kar sağladı...

2. son saniyelerde bizde s.çtık... heralde ibrahimin dediği fon mallarını satıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    son saniyelerde bizde s.çtık... heralde ibrahimin dediği fon mallarını satıyor.
    Bugün satan dün 5,25 lerden alan ak yatırım. O kadar belli ediyorlarki oyunlarını mal toplamak için takla atan güvercinlerle yarışıyorlar. Rekabet kurumu kararı tek belirsizlikti orada bir red çıksa olay biterdi. Ama şuan bu satışı engelleyecek buna izin vermecek hiçbir engel kalmadı. Genel kurulda karar alınıp hisseler devir edilecek. Demirörende 1,35074 USD fiyattan çağrı sürecini başlatacak. Şuan 5,50 olsa ne olur 5 olsa ne olur iş bitmiş 5,80 nin altına mal yok artık bende. 1 aydır hisseyi alanlar hep kurumsal yatırımcılar satanda küçük ve orta yatırımcı. Sadece yatırım fonu kurumsal satışı var oda muhtemelen olumsuz algı yaratmak için yapılan sağ cep sol cep olayı.

Demirörenin ben parayı bulamadım vazgeçtim deme lüksüde yok. Bağlayıcı sözleşme imzalandı izinler alındı donuna kadar alırlar elinden tazminat davalarıyla. Beklenen rekabet kurumu kararıydı o geldi zaten zorla sattırdılar doğan medyayı niye almaktan vazgeçsinler oda ayrı konu.

Seçime kaldı 50 gün hurriyette postada kanal d de cnnturk de muhalefetin bir tane haberi geçmez oldu. Yönetim bile değişti medya grubunda. 1-2 hafta daha sabredelim min. 5.80 den verelim kağıtlarımızı 90.000 endekse doğru giden borsada o zaman yeni pozisyon açabiliriz. Şuan ne alsak elimizde patlardı.

Bir tek temettümüz eksik kalıyor onuda vermiyor ********ler işte. 1 tane hayır duası almadan ölmeyi kafaya koymuş A.D. Doğan holdingdeki beddualar yeter adama hem bu dünyasını hep öbür dünyasını p.ç etti. Hayırla anacak arkasında kimse yok. 900 milyon dolar aldın çık açıklama yap hisse geri alım programını açıkla yok. Anca kendi hisselerini sattılar dün doğan holdinge 5.80 den. Önce bizim hurgz ve dgzte paylarımızı al kimin malını kime satıyorsun. Almanı engelleyen bir yasamı var.

Kendi malını sattığın gün koy dgzte de 5,80 e 5 milyon lot alış, hurgz te 50 milyon alış koy 1,56 ya. zaten onuda sen satacaksın aynı fiyata. Aldığın kapora yeter de artar bu iş için. Bir kere sana yatırım yapma gafletinde bulunan ortaklarını düşün. Bizi 3 kağıtçıların önünde hergün strese sokuyorsun. Şirketinin piyasa değeri 2,5 milyarken 4 milyar paraya şirketin bir kısmını satıyorsun. 1 milyarı ile hisse geri alım programı yapacam desen bile sana almana fırsat vermez bu çakallar en azından küçük yatırımcı kar eder biraz. Ayıptır hiçmi utanma yok sende. Ayrılma fiyatı açıklamış doğan holdingde 0,77 kuruş ********ler milletle dalga geçiyorlar.

4. sayın ibrahim 10 numara yazı. Allah razı olsun...

5.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Çağrı fiyatının üzeri kumar. 5.80 olacağı garantiyken bile hala 5.23 'den yukarı çıkamıyor. Benim bu kağıttaki beklentim bu yıl hurgz ile birleşeceği yönünde. En az 6 hurgz 1 dgzte oranından birleşir.
    4 hurgz 1 dgzte eder hurgzi cok azdan hesaplamissiniz.
    Son düzenleme : Iron-i; 09-05-2018 saat: 14:58.

6.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Bugün satan dün 5,25 lerden alan ak yatırım. O kadar belli ediyorlarki oyunlarını mal toplamak için takla atan güvercinlerle yarışıyorlar. Rekabet kurumu kararı tek belirsizlikti orada bir red çıksa olay biterdi. Ama şuan bu satışı engelleyecek buna izin vermecek hiçbir engel kalmadı. Genel kurulda karar alınıp hisseler devir edilecek. Demirörende 1,35074 USD fiyattan çağrı sürecini başlatacak. Şuan 5,50 olsa ne olur 5 olsa ne olur iş bitmiş 5,80 nin altına mal yok artık bende. 1 aydır hisseyi alanlar hep kurumsal yatırımcılar satanda küçük ve orta yatırımcı. Sadece yatırım fonu kurumsal satışı var oda muhtemelen olumsuz algı yaratmak için yapılan sağ cep sol cep olayı.

Demirörenin ben parayı bulamadım vazgeçtim deme lüksüde yok. Bağlayıcı sözleşme imzalandı izinler alındı donuna kadar alırlar elinden tazminat davalarıyla. Beklenen rekabet kurumu kararıydı o geldi zaten zorla sattırdılar doğan medyayı niye almaktan vazgeçsinler oda ayrı konu.

Seçime kaldı 50 gün hurriyette postada kanal d de cnnturk de muhalefetin bir tane haberi geçmez oldu. Yönetim bile değişti medya grubunda. 1-2 hafta daha sabredelim min. 5.80 den verelim kağıtlarımızı 90.000 endekse doğru giden borsada o zaman yeni pozisyon açabiliriz. Şuan ne alsak elimizde patlardı.

Bir tek temettümüz eksik kalıyor onuda vermiyor ********ler işte. 1 tane hayır duası almadan ölmeyi kafaya koymuş A.D. Doğan holdingdeki beddualar yeter adama hem bu dünyasını hep öbür dünyasını p.ç etti. Hayırla anacak arkasında kimse yok. 900 milyon dolar aldın çık açıklama yap hisse geri alım programını açıkla yok. Anca kendi hisselerini sattılar dün doğan holdinge 5.80 den. Önce bizim hurgz ve dgzte paylarımızı al kimin malını kime satıyorsun. Almanı engelleyen bir yasamı var.

Kendi malını sattığın gün koy dgzte de 5,80 e 5 milyon lot alış, hurgz te 50 milyon alış koy 1,56 ya. zaten onuda sen satacaksın aynı fiyata. Aldığın kapora yeter de artar bu iş için. Bir kere sana yatırım yapma gafletinde bulunan ortaklarını düşün. Bizi 3 kağıtçıların önünde hergün strese sokuyorsun. Şirketinin piyasa değeri 2,5 milyarken 4 milyar paraya şirketin bir kısmını satıyorsun. 1 milyarı ile hisse geri alım programı yapacam desen bile sana almana fırsat vermez bu çakallar en azından küçük yatırımcı kar eder biraz. Ayıptır hiçmi utanma yok sende. Ayrılma fiyatı açıklamış doğan holdingde 0,77 kuruş ********ler milletle dalga geçiyorlar.
    Aydin Doganin kime faydasi olmus ki..

7. Muhtemelen haftaya cagri basvurusu olur. benim bildigim orda cagri fiyati bildirmek zorundalar SPK"ya. Bu durumda bu fiyatlardan tutmalari mumkun degil. Sicrayisi o zaman yapar diye bekliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Hocam bende söyle düşünüyorum her hisseyi her fiyattan alacak yatırımcı bulursun örnek Flap Banvit özderici vs bunlar 10 kattan fazla prim yapmış hisseler ve hala bulundukları fiyattan alınıp satılıyor bu yüzden hisse hala toplanma aşamasında gereken lotu tamamlayınca aldıkları hisse fiyatının kat ve kat fazlasına çıkarıp gerçek satışı oralardan yapacaklar ve ödedikleri satış bedelini çıkaracaklar
    Bu zamana kadar böyle olmuş risk var mı her hissede olduğu gibi ama bnm sormak istediğim çağrı fiyatına katılmasam ve çağrıdan sonra ki gün hisse fiyatı nasıl olur bununla ilgili bir tahmininiz var mı
    Cagri yapan diger sirketlere baktiginiz zaman cogunda sizin gibi dusunenleri dokmek icin fiyati asagi cekerler; yildirdiktan sonrada kaldirirlar kagidi. Istisnalarida var onuda soyleyeyim' direkt yukselenlerde var. Banvit, Anel, Kipa grafiklerini inceleyin.

Sayfa 398/548 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •