Sayfa 454/548 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. 5,28 yerine 3 un 1 ini alirsiniz mesajimizi 5-28-3-1 islemlerini yaparak vermeye davet ediyorum tum ortaklari. A1 den mesajimi vermeye basladim. 5.28 in altina inerse fiyat saglam alis yapmayi dusunuyorum

2. DGZTE ve HURGZ için SPK'ya şikayet iletildi. SPK'nın red veya kabul kararı vermesi ne kadar sürer ne zaman toplanırlar sizce?
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür,al sat tut tavsiyesi değildir.

3. Olur da SPK tüpçünün başvurusunu reddederse, sonrasında tüpçüyü malları 6 küsürlerden verirsek, DGZTE genel merkezine kırmızı kurdeleyle içi boş piknik tüpü yollamak istiyorum. Ne dersiniz arkadaşlar )

4. halka açıklık 7.3 milyon hisse çagrıya katılım en fazla 3 milyon hisse olur ...

ayrıca çagrı günü hisse çagrı fiyatında kalmaya bilir

5. Görevimizi yapalım arkadaşlar...

ŞİKAYET ve İHBARLAR İÇİN (Lütfen diğer forumlar ile de paylaşalım, hala bilmeyen adres soranlar var)

-------------------------------

SPK Şikayet ve ihbar linki (4. madde)

http://www.spk.gov.tr/Sayfa/Index/4

CIMER şikayet ve ihbar linki

https://basvuru.tccb.gov.tr/Forms/pgDefault.aspx

BIMER şikayet ve ihber linki

https://www.bimer.gov.tr
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

6. Mevzuatta bulunmayan bu sacma basvurunun gelismis ulkelerde ceza bile gerektiren bir durum oldugunu herkes biliyor. Oyleyse niye yapildi? Bizler sen cebinden 5 kurus para koymadan
    bizlerin parasiyla talimatla sirket satinalinca birsey demiyoruz diye bizleri keriz yerine koyup soymaya calisman biraz abarti oldu. Secim oncesi korktun mu yoksa, olur da secimlerde ters bir sonuc cikar da mokoko olurum diye. Madem secim riskim var bu firsatta ne koparirsam kar mi diyorsun? Cagriyi, kar dagitimini secim sonrasina sarkitip seninle birlikte herkesin bu riski almasini istiyorsun anliyorum. Ama unutma bizler kucuguz kim kazanirsa kazansin secimleri biz her halukarda kazanacagiz halkiz biz cunku. Ayrica hakliyiz. Hukukun ustunlugune inaniyoruz. Ama senin uykularin kaciyor...

7.  Alıntı Originally Posted by viscan Yazıyı Oku
    Mevzuatta bulunmayan bu sacma basvurunun gelismis ulkelerde ceza bile gerektiren bir durum oldugunu herkes biliyor. Oyleyse niye yapildi? Bizler sen cebinden 5 kurus para koymadan
    bizlerin parasiyla talimatla sirket satinalinca birsey demiyoruz diye bizleri keriz yerine koyup soymaya calisman biraz abarti oldu. Secim oncesi korktun mu yoksa, olur da secimlerde ters bir sonuc cikar da mokoko olurum diye. Madem secim riskim var bu firsatta ne koparirsam kar mi diyorsun? Cagriyi, kar dagitimini secim sonrasina sarkitip seninle birlikte herkesin bu riski almasini istiyorsun anliyorum. Ama unutma bizler kucuguz kim kazanirsa kazansin secimleri biz her halukarda kazanacagiz halkiz biz cunku. Ayrica hakliyiz. Hukukun ustunlugune inaniyoruz. Ama senin uykularin kaciyor...
    Bu yuzsuzlerin uykusu mu kaciyor.
    Benim de sirketim var sirketim itibarim 1 allahin kulu arkamdan laf edemez adi kopek 2 hissr yatirimcisinin da parasinin pesinde insallah sana iteleriz sonra batarsin adi herif
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

8.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    halka açıklık 7.3 milyon hisse çagrıya katılım en fazla 3 milyon hisse olur ...

ayrıca çagrı günü hisse çagrı fiyatında kalmaya bilir
    Temettüyü dağıtsa %93 ünü kendisi alacak ve çağrı için finansmanı rahat karşılar. Ama zihniyet bozuk bu adamların. Bırakın temettü dağıtmayı adamlar cebimizde ki paraya göz diktiler resmen. Yakında üste para isterlerse şaşırmam.

Sayfa 454/548 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •