Sayfa 48/548 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 377 - 384 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Kirilim yapmazsa birazdan ben kircam onu
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Kirilim yapmazsa birazdan ben kircam onu
    Haydi İnşallah

3.  Alıntı Originally Posted by lapacı Yazıyı Oku
    Haydi İnşallah
    Lapacı bugünde lapa yemeye devam ama güneşli günler yakın çünkü spekin direnci kırılmak üzere.

4.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Lapacı bugünde lapa yemeye devam ama güneşli günler yakın çünkü spekin direnci kırılmak üzere.
    Lapa yemek değil para yemek istiyoruz. Arkadaş

5. Bugun olani anlatayim adam goturcekti 80 bin falan aldi zaten salak deniz yatirimdan oynayan biri 25 bin lotla trade denedi eline verdiler.
    Lot az tahtada zaten tahtayi pic eden garanti alima gecti.gerci takaslar da fake olabilir.
    Yarin anlariz derdini her gun kapanislar yukseliyor o bar gelecek bekliyoruz
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6. Şöyle hürriyet ile birleşme ,varlık satışı haberi gelsinde o zaman görürüm ben o o.ç.spekülatörü. Geçen yılın 88 milyon karını münasip yerine gömdü bu i.spek.

7.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Bugun olani anlatayim adam goturcekti 80 bin falan aldi zaten salak deniz yatirimdan oynayan biri 25 bin lotla trade denedi eline verdiler.
    Lot az tahtada zaten tahtayi pic eden garanti alima gecti.gerci takaslar da fake olabilir.
    Yarin anlariz derdini her gun kapanislar yukseliyor o bar gelecek bekliyoruz
    Takas resmi varmi. Birde su aklima geliyor birileri kredili islemle sabah alip aksam satiyormu. Bunu goren spekte tahta benim diye ayar veriyor.

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Takas resmi varmi. Birde su aklima geliyor birileri kredili islemle sabah alip aksam satiyormu. Bunu goren spekte tahta benim diye ayar veriyor.

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ekranim su an kapali.
    Garanti 80
    Diger alicilar 10 10 gibi
    Satici finans 40 kusur
    Is 20 kusur
    Ak 10 kusur aklimda
    kalan bu
    Krediliyi anlayamaz sadece ben o denizin gunlukcu oldugunu anladim ben 31 saydirirken bir kac kere 69 saydirdi.gercek alici boyle maymunluk yapmaz
    @borsavizyon

Sayfa 48/548 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •