Sayfa 503/548 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Herkese hayırlı uğurlu olsun.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu arada HURGZ’de yapılan iş tamamen hukuksuzdur. Bu kararı alanlar insanların hakkına girmişlerdir. Benim malım yok ama inşallah bu kararı alanlar iflah olmazlar.

3. herkese hayırlı olsun , SPK dan bayram sürprizi oldu bu , temettü'nün düşürülmesi şirkete bırakılmış , mantıken düşülebilmesi gerekir zaten, satan ana ortağın alamadığı parayı diğer ortaklar almış oldu,

ayrıca tebliğ de yeri var.

Zorunlu pay alım teklifi fiyatı

MADDE 15 – (1) Zorunlu pay alım teklifi fiyatı, hedef ortaklık paylarının borsada işlem görmesi durumunda, payların satışına ilişkin anlaşmanın yapıldığının kamuya duyurulduğu tarihten önceki altı aylık dönem içinde oluşan günlük ağırlıklı ortalama borsa fiyatlarının aritmetik ortalaması ile teklifte bulunan veya birlikte hareket ettiği kişilerce pay alım teklifini doğuran pay alımları da dahil olmak üzere tekliften önceki altı ay içinde hedef ortaklığın aynı grup paylarına ödediği en yüksek fiyattan düşük olamaz. Zorunlu pay alım teklifi yükümlülüğünün doğumuna yol açan pay iktisaplarında ödenen bedelin doğrudan içinde değerlendirilebilecek olan yan edimler veya pay devir tarihinden sonra bazı şartların tahakkuku halinde ödenecek prim ve benzeri hususlar pay alım teklifi fiyatının hesaplanmasında dikkate alınır.

tekrar hayırlı olsun

Yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by Nyquist Yazıyı Oku
    Bu arada HURGZ’de yapılan iş tamamen hukuksuzdur. Bu kararı alanlar insanların hakkına girmişlerdir. Benim malım yok ama inşallah bu kararı alanlar iflah olmazlar.
    Maalesef elimde sadece ,hurgz var.Sizler sevinirken ,biz moralsiziz.
    Akıl,adama sermayedir.

5.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Hürriyet'e muafiyet vermiş gerçekten üzüldüm.

YTD
    Eski dgzte yatirimcisi olarak hepinizi tebrik ederim.
    Ben de doholden borsa emekliligimi ilan ettim sayilir.
    Endeks 300 bin olsa portfoyumuz anca bu kadar olurdu.
    Hurgzdeki arkadaslara cok ciddi hukuksuzluk oldu demirorenin batmasini cani gonulden istiyorum.Hirsiz herif
    Herkese bol sans
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

KAP: DGZTE [ ] DEMİRÖREN GAZETECİLİK A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/704440
    Dosyalar:

Ana ortağımız Demirören Medya Yatırımları Ticaret A.Ş. tarafından KAP'ta yayınlanmak üzere Şirketimize gönderilen açıklama aşağıdadır:

Demirören Medya Yatırımları Ticaret A.Ş. ile Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. arasında 06.04.2018 tarihinde imzalanan Hisse Satış Sözleşmesi uyarınca, Demirören Gazetecilik A.Ş.'nin sermayesinin %93,07'sini temsil eden 97.723.878,03 TL nominal değerli payların devralınması nedeniyle doğan zorunlu pay alım teklifi yükümlülüğü kapsamında pay alım teklifi yapmak ve bu amaçla pay alım teklifi bilgi formunun onaylanması amacıyla 23 Mayıs 2018 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurulmuş olup başvuruya ilişkin karar 16.08.2018 tarih ve 2018/37 sayılı SPK Bülteni'nde yayınlanmıştır.

Onaylı Pay Alım Teklifi Bilgi Formu ve Pay Alım Teklifi'nin başlangıç ve bitiş tarihleri ayrıca kamuoyuyla paylaşılacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Eski dgzte yatirimcisi olarak hepinizi tebrik ederim.
    Ben de doholden borsa emekliligimi ilan ettim sayilir.
    Endeks 300 bin olsa portfoyumuz anca bu kadar olurdu.
    Hurgzdeki arkadaslara cok ciddi hukuksuzluk oldu demirorenin batmasini cani gonulden istiyorum.Hirsiz herif
    Herkese bol sans
    Sn Borsavizyon Hürriyet için üzüldüm gerçekten, özellikle sizin Doğan gazetede çok emeğiniz vardı.
    Teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by usual Yazıyı Oku
    Butun sorun bendeymis arkadaslar. Hepinize hayirli ugurlu olsun. Acil para lazimdi. Hem hurgz hem bu vardi. Ben dgzteyi sattim. Hurgz i tuttum. Su an sinirden kendimi dovecem. Gercekten butun kalbimle soyluyorum, hepinize helal olsun, bu kadar beklediniz. Baska bir hissede gorusuruz, kalbini kirdigim varsa affola.
    Bu piyasada fırsatlar bitmez , üzülmeyin geride bırakın.
    20 yıldır bu piyasadayım , son 10 yıldır tek işim borsa , sayısız fırsat kaçırdım , sayısız fırsat yakaladım, yeni fırsatlar olur her zaman.

Sayfa 503/548 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •