Sayfa 53/548 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 417 - 424 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Yapilan kapanisa bak hizaya gel 27 lot elinde kalani asagi basiyor ac kopek.tuvaletteydim cizemedim.eline tukureyim
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Yapilan kapanisa bak hizaya gel 27 lot elinde kalani asagi basiyor ac kopek.tuvaletteydim cizemedim.eline tukureyim
    Aferim.O.Ç.sepeke gereken ders verilmiştir.Elinize cebinize sağlık.Bu hisse bu endeks ve bilanço ile 5 tl.den az olmamalıydı bu ş.siz yüzünden şimdi bu halde.Geçen yıl 88 milyon kar açıkladı sözde.Acaba borsada kaç şirket var neredeyse sermayesi kadar kar açıklayan.

3. Bir günde kapanışı yukardan yap be soysuz

4. biz bu drencleri nadil geceriz. hic bir kademede tutunamiyor. 3 bile bir tikla iniyor. nerden nereye. coook can sıkıci. usas bile deli para kazandirdi. 1 yil eylulu bekledim her yil hareket ederdi olmadi. 2004 fiyatina bile ulasmadi kagit.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    biz bu drencleri nadil geceriz. hic bir kademede tutunamiyor. 3 bile bir tikla iniyor. nerden nereye. coook can sıkıci. usas bile deli para kazandirdi. 1 yil eylulu bekledim her yil hareket ederdi olmadi. 2004 fiyatina bile ulasmadi kagit.

Sağlam alici lazim.bu hacimle gitmez

6. Ne yapıyor bu mal

7. kici poklu ihlas gazeteye bak. traji olmayan kar getirmeyen gazetelerini bile kimsenin bilmadigi dolandirici ihlas grubun hissesi ne yapmis oyle. zoruma gidiyor. rezillik diz boyu.

8. Alnuscu 19 19 saydirirken arada msji da verdim 31 69 la yeter be is yatirim a.b.v .
    Tum dogan tahtalarini ayni grup yapiyor ditasta da dgzte de hurgzde satici is yatirim hadi ordan be
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Sayfa 53/548 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •