Sayfa 538/548 İlkİlk ... 38438488528536537538539540 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Yok mu kimse arkadaşlar

2. 2 TL den 12 TL ye gelmiş kağıt neyin peşindesin ne öğrenmek istiyorsun. Yeteri kadar beyinsiz kumarbaz toplandıktan sonra piyasada kalan son % 1,72 yi verecekler ellerine. Sonra adına tüpçü mağdurları denen ağlak bir topluluk oluşacak. Bu kağıdı bu saatten sonra alan sonrasında hiç ağlamasın. Kağıt çağrı beklentisiyle 3 TL den geldi 8,83 e, Çağrı bitti. Olay bitti. Film bitti. Piyasada kalan çok az bir lotuda acaba bize de bir şey çıkar mı diye düşünen beyinsizler için sakladılar onlarda yavaş yavaş toplanmaya başladılar zaten hep birlikte ağlayacakları gün çok uzak değil.

Benim öngörüm bu yılın sonuna kadar yaklaşık 1 milyar usd tutarında borçlu Demirören medya ile hurgz ve dgzte hisselerinin birleşeceği vyönünde. Bu birleşme sonrası Hurgz ve dgzte devasa borçlu şirketin içinde eriyip gider. Demirören medyanın faizler hariç sadece 6 aylık kur zararı yaklaşık 2 Milyar TL.

3. Peki çağrıdan önce buralar çıkartmayı akıl edemedimi. Hangi KY verirdi 8.80 e

BLA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    2 TL den 12 TL ye gelmiş kağıt neyin peşindesin ne öğrenmek istiyorsun. Yeteri kadar beyinsiz kumarbaz toplandıktan sonra piyasada kalan son % 1,72 yi verecekler ellerine. Sonra adına tüpçü mağdurları denen ağlak bir topluluk oluşacak. Bu kağıdı bu saatten sonra alan sonrasında hiç ağlamasın. Kağıt çağrı beklentisiyle 3 TL den geldi 8,83 e, Çağrı bitti. Olay bitti. Film bitti. Piyasada kalan çok az bir lotuda acaba bize de bir şey çıkar mı diye düşünen beyinsizler için sakladılar onlarda yavaş yavaş toplanmaya başladılar zaten hep birlikte ağlayacakları gün çok uzak değil.

Benim öngörüm bu yılın sonuna kadar yaklaşık 1 milyar usd tutarında borçlu Demirören medya ile hurgz ve dgzte hisselerinin birleşeceği vyönünde. Bu birleşme sonrası Hurgz ve dgzte devasa borçlu şirketin içinde eriyip gider. Demirören medyanın faizler hariç sadece 6 aylık kur zararı yaklaşık 2 Milyar TL.
    Dostum çok doğru söylüyorsun o kumarbazlardqn biri benim işte bugün aldım 11 den ve şu anda tavan sence ne yapayım satıyım mı bana kızma lütfen sadece şahsi fikrin ne merak ediyorum haftaya tavan serileri olabilir mi hisse toplu be çok sığ sence nerden vermeye başlarlar bi fikrin var mı veya bir öngörün

5. Peki çağrı yaptı fiyat çağrının üstünde bütün mal şu anda Demirören’de tüpçü millete nerden Çakar allah bilir orasıda doğru seninde bilebileceğin bir şey değil burdan 20 ye çıkarsa maliyeti 10 küsürlerde bütün malı çakmaya başlar yavaş yavaş böyle öngörüde bu fiyat şu an ucuz ama burdanda çakabilir millete kafada deli sorular sesli düşünüyorum sadece peki üstat son sorum tahta kapanma gibi bir durum olur mu

6. İnsanoğlu işte her zaman daha fazlasını istiyor. 8.80 den sattım allaha şükür bugün 11 leri görünce biranlık üzüldüm ama elimde de patlayabilirdi, ve gece rahat uyumak çok daha kıymetli. Para her zaman kazanılır. Bu arada buralardan hisseye giren arkadaşlar. Bu hisse bu saatten sonra canlı bombadır her an patlayabilir. Ona göre

***DGZTE*** DEMİRÖREN GAZETECİLİK A.Ş.( Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri

***DGZTE*** DEMİRÖREN GAZETECİLİK A.Ş.( Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Daha önce Kamuyu Aydınlatma Platformu vasıtasıyla yapmış olduğumuz Özel Durum Açıklamaları haricinde, mevcut durum itibarıyla Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-15.1 "Özel Durumlar Tebliği" gereğince kamuya açıklanmamış yeni bir özel durum bulunmamaktadır.
    Bu açıklama Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-15.1 Tebliği'nin 8'inci maddesi ve Borsa İstanbul A.Ş. Başkanlığı'nın 14.09.2018 tarih ve BİAŞ-4-7764 sayılı yazısına istinaden yapılmaktadır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/707997

BIST

(14/09/2018 - 16:20:33)

8. Şöyle satılıp çağrı yapılmış şirketlere bir baktımda örneğin Banvit 2 liradaymjş 8 küsürden çağrı yapılmış 28 tl yi görmüş bi örnek tabikşde çok riskli bende aynen katılıyorum o yüzden uzaktan izlemeyi tercih ediyorum alanlar inşallah daha çok kazanırlar iyi tatiller herkese

Sayfa 538/548 İlkİlk ... 38438488528536537538539540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •