Sayfa 62/548 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 489 - 496 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. noldu simdi ne krilmaz 3.27 mis. geri sardi yine. hacmi olmayan kagidi goturemiyorsa kumda oynasin. biraksik bu isleri bilen birine de yolumuza bakalim

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    3.16 hareketinin aynisi muhtemelen ordan dondurecekler
    Kapanis 3.16 ama hurgzi yamulturken buna basmadilar devami gelebilir hareketin
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3. Bugunki hareket çok agresifti olan hacmin büyük kısmı 3.20 üzerinde oldu.ufak bir giriş yaptım.haftaya güzel yerlere gidecek görüntüsü var

ASUS_T00I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by akashi Yazıyı Oku
    Bugunki hareket çok agresifti olan hacmin büyük kısmı 3.20 üzerinde oldu.ufak bir giriş yaptım.haftaya güzel yerlere gidecek görüntüsü var

Sira buna da gelsin artik cok bekledik. Bugunun pastasi olan koyarsa guzel olacak

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...90#post1023290
    haftalık hisse yarışmamıza alalım tahminlerinizi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Beyler bizim hisee birkac grubun listesinde. Yolumuz acik. El sallayin pztesi 3.14

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sen bu isi bilmiyorsun spek.3 den verdin bana bakalım ben sana kactan verecem

8. Bakalım aşağı baskı ne zaman bitecek.
    Güzel bir haberle güneşli günlere geçebiliriz.
    Mesala Hürriyet ile birleşme veya temettü dağıtma kararı veya bedelsiz veya 9 aylık bilançoda süpriz rakamlar.
    Bu şirketin geçen yılın bilançosu ve bir olumlu gelişmeyi fiyatlamadığı bir gerçek.Şöyle hisseye herifin parmağı dokunsa 5 e gidebilir.
    Spekülatör efendi el mi yaman senmi önümüzdeki süreç gösterecek.Ben zaten temettü için uzun vadeli satın aldım.Sen hisseyi buralarda baskıladıkça küçük yatırımcı üşüşüyor.zaten kaç lot var ki piyasada.

Sayfa 62/548 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •