Sayfa 9/548 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 65 - 72 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Yapı kredi geçen hafta 2.95 maliyetle aldığı lotlları 3.00 lira fiyatla satmaya kalkınca diğer oyuncular 2.90 a çekmişler.Nerdeyse Sermayesi kadar kar açıkladı ama millet spekülatif kağıt peşinde o yüzden gerçek yatırımcı kalmadı.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    asıl beklenti temettüydü genel kurula afaderseniz osruktan bahane ile temettüyü dağıtmayacagız diye onaya sunarsanız olacagı bu 8 ay bekledim ve dün bende hisseyi satanlardandım.. sen kimsinki acaba dgzte !!!temettü verdiğin için seni aldık onuda vermeyecegini açıklarsan işte böyle in cinle top oynarsın istersen sermayenin 1000 katını acıkla.zaten topun agzındasınız.temettüyüde cebe indirin.şimdi al ver kendi kendine..hissede kalanlara bol kazançlar

2. Taka yazdıklarında çok haklısın temettü verse daha iyi olurdu ancak ben iyi bilançonun mutlaka fiyatlanacağını düşünüyorum.Burası borsa malum dobur sanki temettümü dağıttı,iyi bilançomu açıkladı ki fyatı 7 lira oldu ve bugün hala bu hisseden daha yüksek fiyatı.
    Yatırım tavsiyesi değil.

3. bist100 kalanlara bol kazançlar diledim.genel kurula sunulan temettü veremediklerine dair ortada tek bir sebep yok.bu resmen gasp hepsi bu bence yanlış yaptılar.tek başına zirvelere gider diplere gelir.

4. bu bilançoya tutmazlar bu hisseyi buralarda

5. Tutarlar dostum nerde batık kagıt var ucar gider bizim borsa böyle galibin kagıtları buzda paten yapıyor avtur 1.50 den 7 yi gördü keza avgyo aynı bürüt yok dogan gazete sermayeye yakın kar gitmiyor 4 ü 5 i görse bürüte alırlar bu arada 2.88 den az bi giriş yaptık inerse takviye yaparız cıkarsa az bi kar yaparız

6.  Alıntı Originally Posted by leon-kıng Yazıyı Oku
    Tutarlar dostum nerde batık kagıt var ucar gider bizim borsa böyle galibin kagıtları buzda paten yapıyor avtur 1.50 den 7 yi gördü keza avgyo aynı bürüt yok dogan gazete sermayeye yakın kar gitmiyor 4 ü 5 i görse bürüte alırlar bu arada 2.88 den az bi giriş yaptık inerse takviye yaparız cıkarsa az bi kar yaparız
    Bugün en fazla alışı 8391 lot ile Doçeden yapmışlar.Hayrını gör leon.Doçeden alan senmiydin bugün.Bizde yabancı alışı sandıydık.
    Bu kağıdı yalnız ve sakin bırakmazlar.Kurumsal alışlar bekliyorum.Çünkü fon yöneticileri bilançolara göre karar veriyorlar.Sen fonun parasıyla metro alırsan ve kaybedersen hesabını veremezsin ama bunu alırsan iyi bilanço en azından mazeretin olur.

Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Yok dostum doce kim biz kim öyle büyük mebla yok corba parası bizimki maksat muhabbet kurumsal alış diyorsun ama sahibi mimli alan 2 gün durmuyor y kredi aldı verdi 2 gün durmadı hayırlısı bakalım kagıt temel olarak iyi malum sorunu biliyorsun

8. F/K Oranı 3,38 'e düştü son bilanço ile.Piyasa Değ. / Defter Değ.0,66
    Piyasa Değeri(TL)298.200.000 Özsermaye(TL)448.647.000

Sayfa 9/548 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •