Sayfa 166/218 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216 ... SonSon
Arama sonucu : 1743 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: Entegral Haber Ajansi

1. Afrin karışmış.
    Ne oluyor ayva göbek?
    Euro patlamış yarın short günü geldi artık.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

2. Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

3.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    Afrin karışmış.
    Ne oluyor ayva göbek?
    Euro patlamış yarın short günü geldi artık.
    Hemen fikrini degistirme...))))

Patirtiya bakma, alt tarafi 20 obus yollamislar. Tel Abyad'i alabilirlerse iyidir. Cunku orada stratejik bir askeri us var. Tsk'nin Afrin'e girmesine Ruslarin izin verecegini sanmam.

4. url=https://hizliresim.com/7Ng0A5][/url]

100 yil once sinirlari cizen hatun budur. Gertrude Bell...Lawrence'i evlat edinmis. Evlenmemis, cocugu yok. Cografya bolumunu birincilikle bitirmis.
    Churchill, Musul'un bize verilmesini savununca, siddetle itiraz etmis. Derhal rapor yazip, itiraz etmis. Musul'un bize verilmesini onleyen kisi budur.

Teresa May de Cografya bolumu meazunu...

5. Tel Abyad'i alabilirlerse iyidir. Cunku orada stratejik bir askeri us var.
    Minig yada Maneg askesri ussu, operasyonu buyuk ihtimal oraya yapacaklardir...

Tel Abyad degil be ya Tel Rifat...Unutuyom herseyi, karistiriyom birbirine...

6. Yılmaz Bilgen @Bilgen1973
    ·
    3d

Afrin operasyon haberi doğru degil...
    Kel Cibriyn ve Ayn Dakne bölgesinde Saat 23.00 - 24.30 saatlerinde karşılıklı top atışları yaşandı.

7. Gezginweb @Gezgin_Yorumcu
    ·
    6d

Afrin'de ABD'yi topa tutmayı bile futbol maçı kafasıyla alkışlayan bir toplumdan strateji beklemek büyü bir hata olurdu zaten. #afrin

8. http://www.hurriyet.com.tr/amp/2-buy...ldiri-40502949

2. büyük siber saldırı
    GEÇEN ay, işletim sistemlerindeki bir açıktan faydalanarak 74 ülkedeki bilgisayarları ‘WannaCry’ adındaki zararlı yazılımla kilitleyen korsanlar, bu kez farklı bir saldırı türüyle birçok ülkeyi etkilemeyi başardı.

Sayfa 166/218 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •