Sayfa 2/218 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1743 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Entegral Haber Ajansi

1.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Ya duserse?
    O zaman elimde kalan Tl leri kullanarak daha çok dolar alabilirim

http://m.imdb.com/title/tt4943322/

Ayvagöbek al sana analez edilecek konu, holywood kimseyi boşuna öpmez herhalde değil mi
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    O zaman elimde kalan Tl leri kullanarak daha çok dolar alabilirim

http://m.imdb.com/title/tt4943322/

Ayvagöbek al sana analez edilecek konu, holywood kimseyi boşuna öpmez herhalde değil mi
    Mobil kullaniyom enterneti 1 ay. Filmi sonra seyretcem. Tabii ki opmez abi ama bazen de oper.

Abi dolara gelince 3, 50'nin altina duserse, 4, 50'yi hedefleyecek demektir. Hafizali alasimlara benziyor.

3. İbrahim Melih Gökçek†@06melihgokcek
    7ï¸âƒ£HADİ BİNDE BİR İHTİMAL SOKAĞA ÇIKTILAR...
    BU KEZ HALK DENEYİMLİ...
    VATANDAŞIN PEKÇOĞU KENDİNE, ÇOLUĞUNA ÇOCUĞUNA POMPALI TÜFEK ALMIŞ...
    Dular 3, 50'ye enerken, borsa 90.000'leri zorlarken Melih basgan bu twiti neye atti?

4. 9s
    Adnan Oktar†@adnan_oktar
    Ben hoca değilim, bu program din programı değil. Hayattan zevk alıyorum, güzel insanlardan güzelliklerden zevk alıyorum. Alemci delikanlıyım
    Mehdiyi hacklemisler...

5. Nagehan saldiriya ugradigini iddia ettiginde, genelkurmayin "gecmis ossun" dedigi iddia edilmisti. Ayni gun Tsk'da basortusu yasaginin kaldirildigi aciklandi. Nagehan ve sozlu tacizde bulunan kisinin cocuklari ayni okula gidiyor.

Bugun de Boke'ye tehdit haberleri var. Tehditi yapan kisiyi arastirmak lazim.

Bence hepsi danisikli dovus.

6. Yokardaki mesajlar ne abi? Annamadim gitti...

Bence bu foruma cok sayida bot uye olmus olabilir...
    Son düzenleme : ayvagobeknuri; 24-02-2017 saat: 00:39.

7.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Yokardaki mesajlar ne abi? Annamadim gitti...

Aynen birde bir sürü link atmışlar tıklayana virüs falan musallat olabilir her önüne gelene tıklamamak lazım

Ben yatayım artık cümleten iyi geceler
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

8.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Yokardaki mesajlar ne abi? Annamadim gitti...

Enseleyip attık dışarı sefilleri.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Sayfa 2/218 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •