Sayfa 218/218 İlkİlk ... 118168208216217218
Arama sonucu : 1743 madde; 1,737 - 1,743 arası.

Konu: Entegral Haber Ajansi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,169
     Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    dünyanın en sinsi ve karektersiz örgütü fettoştan söz ediyoruz
    tabiki zamanında yanlış yapanlar göz yumanlar olmuştur ama
    o yanlışlar yapıldı diye
    şimdi fettöşü savunmamın bir manası yok değil mi
    Türk Bürokrasisinde sorumluluk hep bir yerlere atılır şimdi de farklı bir yönü var... zamanında bu sinsi örgüte karşı uyaranları sistem dışına itenler uyaranları harcayanlar şimdi avcı oldular ise ben bu örgüt kadar bu örgüte göz yumanlardan ve bunları kullananlardan da şüphe duyarım... herkes yaptıkları hataları günahlarını görebilmeli ve tövbe etmesini bilebilmelidir...
    ayrıca alıntı yaptığınız ismin 1982 yılında bazı konularda yazdığı yazıları hatırlayan benim gibiler maalesef söylediği her şeyde bir kulp arayacaklar ve samimiyetini sorgulayacaklardır...

Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    Türk Bürokrasisinde sorumluluk hep bir yerlere atılır şimdi de farklı bir yönü var... zamanında bu sinsi örgüte karşı uyaranları sistem dışına itenler uyaranları harcayanlar şimdi avcı oldular ise ben bu örgüt kadar bu örgüte göz yumanlardan ve bunları kullananlardan da şüphe duyarım... herkes yaptıkları hataları günahlarını görebilmeli ve tövbe etmesini bilebilmelidir...
    ayrıca alıntı yaptığınız ismin 1982 yılında bazı konularda yazdığı yazıları hatırlayan benim gibiler maalesef söylediği her şeyde bir kulp arayacaklar ve samimiyetini sorgulayacaklardır...
    parmak güneşi gösteriyorsa parmağa değil güneşe bakmak lazım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,169
     Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    parmak güneşi gösteriyorsa parmağa değil güneşe bakmak lazım
    değil güneşi göstermesi bazı parmaklar ancak perde olur... nedenini özel mesaj olarak yazdım

4. Ahmet Mergen @ahmet_mergen
    ·
    1 sa

iş c dolar bazında UV haftalık.KV bir önceki tepeye geldi.Direnç. UV de ise çanak katlama hedeflerine odaklanılır.UV poz.ona göre ayarlayın.
    Para kazanmak bu kadar kolaysa herkes kazanabilir. Demek ki, ben boşbogazlik yapiyorum.

5. Vatan hainliginin cezası da kanunlarimizda belirtilmiştir
    Kanunlarimizda belirtilmis ama yetersiz. Idami getirirsin, infazi Taksim meydaninda yaparsin. Ama yargilamayi kamuoyunun onunde açik yaparsin.

Adalet mulkun temelidir diye bosuna mi yaziyor.

1 sene olmus, lastik gibi uzattikca uzatiyorlar.

Bu ulkede hukuk calisiyorsa, Maltepe meydaninda 1 milyondan fazla insan niye Adalet diye bagirdi? Bunlarin tamami fetocu mu?

Adam gelmis, dusmanimin dusmani dostumdur diyorsun diye bana mesaj yaziyor.

Halkin % 50'sini dusman olarak goren ciddi manyaktir.

6. Kusura bakmayin abi...lutfen kapatin bu basligi...

Sinir hastasi mi olucam abi...

7. Siliyorum ben mesajlarimi...Basligi kapatin lutfen...

Sayfa 218/218 İlkİlk ... 118168208216217218

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •