Sayfa 51/218 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1743 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Entegral Haber Ajansi

1.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    http://yenihamle.com/2017/03/31/ista...imati-iddiasi/

İstanbul’da neler oluyor: İstanbul’da tüm emniyet personeline çelik yelek giyilmesi talimatı iddiası...

Gostere gostere olur mu boyle birsey bilmiyorum ki?
    Kamu kurum ve kuruluşlarını koruyan şubenin adı kısaca hassas subedir hassas şubede görevde çelik yelek giymemek ceza sebebidir.
    Mutluluk uzun dönemde dengeye gelecektir .

2. Genç subayların darbe yapacağı mı ima edilmiş yani. İyi de erler bunların kafasına sıkmaz mı, kiminle yapacaklar darbeyi?

3. Sarisin kadin ofkeli, Veysel Erogluna soru sormak istiyor. Turkiye'de hukuk bitmistir diyor. Video pek cok kanalda gosteriliyor.

Ardindan kisa bir sure sonra, turbanli kadin, belediye otobusunde "az kaldi gebereceksiniz" diyor. Bu video da tvlerde gosteriliyor.

Kisa bir sure sonra Abdullah Gul, referandumda oyunun hayir olacagini acikliyor.

Hafta icinde haberturkde Ismail Hakki Pekin, Ahmet Zeki Ucok ve ROK konusuyorlar. Pekin, Ilker basbug icin "yalan soyluyor" diyor.

Devlet icinde cok ciddi bir sorun var.

referandum yaklaştıkça ortalık git-gide karışıyor.
    bari referandumdan sonra sonuç ne olursa olsun, artık huzurlu günlere geçsek.
    çok şey mi istiyoruz?

5. SONDAKİKA: Türkiye sınırı sıfır noktası Atme ve Babulhava bölgesi uçaklar tarafından vuruldu.

6.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    referandum yaklaştıkça ortalık git-gide karışıyor.
    bari referandumdan sonra sonuç ne olursa olsun, artık huzurlu günlere geçsek.
    çok şey mi istiyoruz?
    Bence mumkun degil. Bunun icin kutuplasmanin taraflari olmamak gerekirdi. Suçu sadece kutuplastiranlarda aramak dogru degil. Kutuplasabildigimiz icin kutuplastirdilar.

Dunku ulker videosu sebebiyle darbe beklentisi icine girenlerle dalga geciliyor. Halbuki 15 temmuz oncesi bazi reklam videolarinda darbe net olarak verilmisti. Diger foruma bunlari eklemistim.

Dusen Eczacibasi helikopteri ile ilgili haberler cikmaya devam ediyor. Bu olay Taksim Gumussuyunda oldurulen Yahudi yazar ve ayni zamanda oldurulen Buyukelci Karlov olayina benziyor.

Yazar hanimefendi, dini Tanrinin tekelinden cikarip, melekler uzerinden duzenleyen bir felsefeyi yayiyordu. Practer Gamble'da ust duzey yoneticilikten emekli oldugu ortaya cikmisti. Onu olduren, saclarini 3 numara kestirmis bir hanimefendiydi. Dun mahkemesi vardi, goruntusu yine ekranlara yansitildi. Yine oldurdugu kisi hakkinda ayni sozleri soyledi: "Melek degil seytan gosteriyordu".

Karlov ise Rusya-Kuzey Kore iliskilerini duzeltmek icin onlarca yil harcamis bir hariciyeci. Kuzey Kore'de Hristiyanligin yayilmasi icin caba gostermis biri. Ama Kuzey Kore'de yayilan Hristiyanlik, Moon Tarikatinin yorumu.

Karlov olduruldukten sonra Kuzey Kore lideri halka; Isa'ya tapmayi birakin, tapacaksaniz babaanneme tapin seklinde seslenmisti.

Asagidaki Eczacibasi'nin 29 mart 2017 tarihli tanitim videosu var. Herseyi goren goz, gokyuzunden dusen melek (yani seytan, videoda gorunumunu de seytana benzetmisler), kitle hipnozu, olmayan ezoterik masal kalmamis, hepsini 1, 5 dakikaya sigdirmislar. Videonun sonunda siz orada oldugunuz icin biz buradayiz cumlesi var. Bence Eczacibasi videosu uyandirmaya donuk bir video.

Marx'in da bunlara benzer bir sozu vardi: Birsey olmussa, oyleolmasi gerektigi icin oyle olmustur...

7. http://m.abcgazetesi.com/sosyal-medy...cak-48836h.htm

"İkide bir bunlar diyor ki 'Bunlar bölünecek, bir Kürdistan kuracaklar'. Kürdistan'ı kim kuracak böyle giderse arkadaşlar biliyor musunuz? İdris Naim Şahin'le Recep Tayyip Erdoğan kuracak"

8. Tevfik Diker†@TevfikDiker
    İzmir- Manisa- Balıkesir ve İstanbul'da yaptığım alan çalışmasında;
    Sessiz ve derin büyük bir dalganın hayır rüzgarı estireceğini gördüm

Sayfa 51/218 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •