Sayfa 1/218 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1743 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Entegral Haber Ajansi

1. Entegral Haber Ajansi

Pkk'lilari tutuklayan hakimi fetocu diye gorevden alan mufettisi, dhkpc'li diye gozaltina alan emniyet muduru, isid'den tutuklanmis.

2. Bir aydan fazla bir sure once 3, 42'den dolarda short acmistim. Ertesi gun 3, 43'den kapativermistim. Su anda neden 3, 43'den kapattigimi sorarsan hec hatirlamiyom. Sonra dolar 3, 68-3, 70 felan olduydu. Sonra geri geldiydi. 3, 50'nin altina dogru hizli geliverince, didiydim ki, bu dular 4 olabilir. Netice itibariyle 3, 95 felan gordu. Sonra yine geri geldi. Varlik fonu felan fesmekan derken, iki cuma once aksam saatlerinde 3, 69'dan shortlamistim. Hedef olarak da 3, 55 demistim. Sincik 3, 55'e yaklasmis.

Ilk actigim shortu 3, 43'den kapatmistim ya, niye kapattigimi da hatirlamiyom ya, vardir unun bir sebebi. Hec hatirlamadigim bu sebep yuzunden sindiki hedef 3, 43 abi...

Analez tamam.

3. Hafuz gizlar atisiyor...Vallah cok komik...

4. [IMG][/IMG]

Analez yaparsin da dutmazsa kotu.

5. [IMG][/IMG]

Analez overdose...Biraz once baktigimda basligin izlenme sayisi 74 felandi, suan 42...

Mecliste gorusulen torba yasada aneleze ek vergi getirilmesi kabul edilmis. Nano analez tesvik kapsamina alinmis. Entegral analez mevzuunda bir gelisme yok.

6. Dolar 3.50 altına düşmez.

Yatırım tavsiyesi değil...

7.  Alıntı Originally Posted by NASH Yazıyı Oku
    Dolar 3.50 altına düşmez.

Yatırım tavsiyesi değil...
    Ya duserse?

8. Deprem olmadan olmaz abi... İtiraflar okunmali...

Sayfa 1/218 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •