Recent Blogs Posts

 1. Üstatlara ve Sizden fazla Bilene Saygı

  Arkadaşlar genel olarak endeks için ne olacak bu durum diye düşünenlere FİBONACCİ ZAMAN FİYAT HEDEFLERİ başlığında Sn. JAKO üstadı sık sık okumalarını tavsiye ederim. en son kendisi ile 2,3,4 Temmuzda yukarıda bahsettiğim başlıkta bilgi alışverişi yapmıştık. 340 Nolu gönderiden itibaren 344 dahil okuyun-hatta bugüne kadarkileri okuyun. ve Üstat 4 temmuzda 10 gün sürecek düşüş ve dip öngörmüştü. 4 temmuzdan itibaren sayarsak 13 Temmuz bugün Dip olabilir. Adam bilmiş biz de uyumsuzlukları görüp tahmin ...
 2. Piyasalar nereye gidiyor? Gün içi canlı yorumlar, hisse tespitleri , trade fırsatları

  Merhaba ,

  Piyasaların nasıl işlediğini anlamanıza , kendi stratejilerinizi oluşturmanıza yardımcı olacak ayrıntılı analizlerimi bu blokta paylaşacağım.

  Aslında bu blok kendi yaptığım yatırımın bir aynası olacak.
  Borsada işlem yaparken nasıl karar veriyorum , hisseleri nasıl seçiyorum.
  Karar verirken borsa , döviz , petrol , yurt dışı piyasaları nasıl yorumluyorum
  hepsini burada paylaşacağım.
  Kategoriler
  Uncategorized
 3. Forumlar Hava basma, ego Tatmin etme Yeri Değildir

  Arkadaşlar yeri gelmişken FORUMu takip edenlere bir tespitte duyuruda bulunmak istiyorum.
  FORUM un teknik analiz, temel analiz, Elliot vs adı altında uzun vadeli analiz bölümü var burada genelde birkaç üstat haftalık 15 günlük aralık ve analizlerle bize ışık tutuyor.
  Ayrıca genel olarak günlük seans takip bölümü var seans içi Cafe gibi muabbet ve anlık ülke ekonomi-siyasi durumu paylaşıldığı geyik muabbeti şakalaşmaların da olduğu borsa genel var.
  Bir de hisselere özel başlıkların ...
 4. Borsa Anekdot, hikayeleri

  Dünyanın en iyi yatırımcılarından sayılan Amerikalı bir yatırımcıdan bir borsa spikeri randevu koparıp görüşmeye gitmiş, ünlü yatırımcı 5 dk geç gelecekmiş ofisine almışlar ve bir süre beklerken etrafı incelemiş, neyse yaşlı başlı yatırımcı içeri girmiş ve sohbete başlamışlar, röportajın ilk ve en önemli sorusunu sormuş spiker. "Efendim siz dünyanın en iyi borsacısı ve yatırımcısısınız ama ofisinizde ne bir bilgisayar ne bir ekran göremedim. nasıl günlük takip ediyorsunuz borsa ve piyasa ekranını ...
 5. Ykgyo

  YKGYO gözle takip ettiğim bir hissedir
  Kategoriler
  Uncategorized
Sayfa 1/27 12311 ... SonSon