Recent Blogs Posts

 1. Hisselerin direnç ve destekleri

 2. Bel Fıtığı Ağrısı Tedavisi

  Uzun zamandır bel fıtığı ağrım vardı. Ameliyat olmak istemediğim için internette araştırdım ve ameliyatsız ağrı tedavisi olarak kuru iğne tedavisini buldum. Yaptırdım ve ağrılarım ciddi manada azaldı. Bel ve boyun ağrısı çeken hastalara tavsiye ederim. Uzman doktorların elinden olmalısınız fakat. ilgili yazıyı burada bulabilirsiniz.
  https://bogaziciagrimerkezi.com/kuru-igne-tedavisi/
  Etiketler: kuru iğne tedavisi Etiketleri Değiştir
  Kategoriler
  Uncategorized
 3. kendi yatırım hafızam

  iyi geceler
  bu yazımda kendi stratejimden biraz daha bahsedip bırakmak istiyorum.
  her şeyden önce belirtmek isterim ki yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ve sadece kendi görüşlerimi yansıtmaktadır.
  ben riski dağıtmak için çeşitlendirme yapmaya çalıştım. farklı alanlara birikimimi bölüyorum. zaten toplu bir şekilde alımı kesinlikle önermiyorum.
  bence eğer imkan varsa güzel bir yerden arsa, tarla alınabilir. zamanı gelince değerlenebilecek yerler güzel bir ...
  Kategoriler
  Uncategorized
 4. kendi yatırım hafızam

  herkese merhaba
  yıl sonunun telaşı nedeniyle uzun süredir herhangi bir şey yazamadım.
  ben burayı aslında hem kendi yatırım hamlelerimin takibini ve sonuçlarını daha iyi değerlendirebilmek hem de eğer başarabilirsem elimden geldiğince herkese faydalı olabilmek için sürdürmeyi düşünüyordum. ancak süreç içerisinde hem henüz daha çok tecrübesiz olduğumu hem de paylaşım yapmaya değer herhangi bir konu bulamadığımı fark ettim .. o yüzden yaptığım bir çok şey gibi bu blog işi de yarım kalacak ...
  Kategoriler
  Uncategorized
 5. Çizgilerin Lastikli Analizi

  Teknik analiz, çok derin piyasalarda, çok uzun sürelerde gerçekleşmiş ve aynı koşullarda yinelenen insan davranışlarından yola çıkarak türetilmiş, yoğun grafik kullanan bir yöntemdir.

  Endüstri 4,0 tartışmalarının popülerleştiği günümüzde dahi, toplumsal evriminde geldiği son noktada insanın halen sorgulamadan inanmaya hazır bir yanının olması, toplumsal yaşamda bir amacı ve gücü olanların kendi hedeflerine ulaşmada algıya oynamayı, bir başka deyişle manipülasyonu önemli bir araç ...
  Kategoriler
  Uncategorized
Sayfa 1/31 12311 ... SonSon