Sayfa 678/678 İlkİlk ... 178578628668676677678
Arama sonucu : 5420 madde; 5,417 - 5,420 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Çok söyledim tekrar söyleyeyim :geçmişte çoğu sefer endeks düşerken dahi benim hisselerim prim yapmıştı...bu yüzden de 18 yıllık borsa hayatımda toplasam 20 gün tam nakit kalmamisimdir..berkosan biraz sığ olması nedeniyle olası bir baskıyı iliklerine kadar hissedebilen bir hisse...ama iyi bir hisseye kurulacak bir baskı geçici olur..suyun tersine kürek sallamak çok zor...o yüzden de ister istemez bu baskı sonlanacak ve berkosan hakettiği yerlere gidecektir...
    Düşük sermayeli hisseler gittikçe azalıyor..berkosan gün geçtikçe daha da değerleniyor..bunun farkına varan akıllı sermaye berkosanda çaktırmadan pozisyon artıracaktır...

2. hala günlük hareketlerle senaryo çiziyor aslanım iyi izle endeks 10030-10090 bandına geldiğinde görüşürüz

kaldı ki 47 den uyardığımdan beri yüzde 30 civarı düştü o zaman endeks falan demiyordun yan kağıt ve xtumy endeksi dediğimde konuşamayan adamlar yan kağıt diyor

piyasa okumaktan bu kadar uzaksınız izle bak 33 e nasıl geliyor

3. suyun tersine küreği 47 den beri sallıyorsun maldini uyarıırrken de vır vır ediyordun eserinizle övünün çevreniz hep kar eritti maliyete geldi bir çoğu ömer yazıyor mu size :D

4. Sert düzeltmelerden sonra kaliteli hisselerin olası çıkışı da her zaman sert olur..berkosan ihracatını artırıyor... borçlarını minimuma indirmiş..finansallari çok iyi..satış yaptığı piyasaların en durgun olduğu vakitlerde dahi ciro ve karını artırmayı başarmıştır..
    Finansallari bu kadar iyi olan büyüme şirketleri organik büyüme yoluna giderek uygun sirketleri satın alma arayışlarına girerler..yakın zamanda umuyorum ki bu tür bir haber gelir...

Sayfa 678/678 İlkİlk ... 178578628668676677678

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •