Sayfa 910/910 İlkİlk ... 410810860900908909910
Arama sonucu : 7280 madde; 7,273 - 7,280 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Test10 bilgilendirme için teşekkür ederim. Bu hissenin 7 milyon degerinin bu gaz verenlerin yıllar içinde ki manipulasyonlarından olduğunu düşünüyorum. Beklenen olmayınca fiyatın 1 milyon seviyelerine inecegini düşünüyorum. Ondan bu satma isteğim.
    Tekrar teşekkür ederim.

2. Bu gaz verenler tiyatroya devam edecek ozaman

3. Aynen öyle kimisi bilinçli yapıyor kimisi bilinçsiz gökten peygamber inse inandıramazsın bazılarını o derece imhaya odaklanmışlar :D
    O kemik kitle olduğu sürece 1milyonlar hayal bence.

4. ISATR'de tavanda alıcı var satıcı yok, ISKUR'da tabanda satıcı var alıcı yok. Bu uyumsuzluğun bir açıklaması olmalı. Üstadlar ne derler acaba?

5. Hadi kağıtların beklentisi bitti diye işkurda 4 tane tabandan satıcı var diyelim. Peki beklenti bittiyse işatr de niye 7 tane alıcı var 3 ü de tavandan. İlginç doğrusu

6. Harbi dangalak bu adam. Hala gaz maz diyor. Kimse kimseye gazla işkur işatr aldıramaz veya sattıramaz. Kafan madem bu kadar çalışıyordu tek akıllı sensin öncesinde satsaydın ya şimdi zırlıyon çocuk gibi.
    4 senede işatr ve işkurdaki kazancımı hiç bir hissede bu kadar kazanmadım. Varsın bir sonuca varmasın maliyet yok gibi bir şey. Ne kaybedecem.

7. Fosilcim sakin ol, hırslanmana gerek yok. Kandıramıcaksın daha insanları kazanacağını kazandın Relax ol sakin ;)

8. Fosilcim sakinleştin mi evladım ?

Sayfa 910/910 İlkİlk ... 410810860900908909910

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •