Sayfa 79/79 İlkİlk ... 2969777879
Arama sonucu : 628 madde; 625 - 628 arası.

Konu: TUREX - Turex Turizm A.Ş.

1. Kimseler yok mu ya da bir şey yok aslında çok zor bir hisse senedi ve bu yüzden de seni seviyorum ama ben hala bekliyorum

2. Nerdesin merhaba ve bu yüzden de çok zor bir hisse senedi ve ben hala seni bekliyorum

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan43 Yazıyı Oku
    Kimseler yok mu ya da bir şey yok aslında çok zor bir hisse senedi ve bu yüzden de seni seviyorum ama ben hala bekliyorum
    Yazmasak da izliyoruz hocam. Yatırımcı ilişkilerine, kamuda tasarruf tedbirleri kapsamında servislerin kaldırılması şirketi nasıl ve ne zaman etkiler, ne gibi önlemler almayı planlıyorsunuz vb sorular sordum. Cevap verme zahmetinde bile bulunmadılar. Birkaç kişi daha sorarsa belki cevap verirler.
    60-70 arasında da ana paramı aldım kalanı ile bekliyorum.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olmayıp şahsi görüşümdür.

4. Bende 2 kere sordum şirkete.Ilk sorduğumda kamudan fazla bir işleri olmadıkları İstanbul Vergi dairesi ve sgk ile anlaşmaları olduğu yönünde idi ve kendilerinin de henüz konuyu degerlendirmediklerini konunun çok yeni olduğu şeklinde olmuştu.

Belli bir zaman gectikten sonra tekrar sorduğumda cirodaki kamu payının yaklaşık %30 seviyelerinde olduğunu ihaleleri en az 1 yıllık yaptıkları için bu sene için herhangi bir sıkıntı beklemediklerini iletti sirket.

Acikcasi bende biraz belirsizlik olusturdu.1.ceyrek Vuk daki özellikle yayınlanan kâr rakami da beklediğim seviyelerde değil tabi UFRS de farklı sonuçlar gorebiliriz.

Özetle bende 30 lardan başlayan ortakligimi 66-70 bandinda simdilik kâr al yaparak sonlandirdim ancak teknik olarak güçlü durusunu devam ettiriyor gorunumunde.Daha önce verdiğim dolar bazlı zirve hedefine majör bir sıkıntı yaşamazsa (80-90)bir sekilde gotureceklerini düşünüyorum.

Eger asagi yönlü firsat verirse sattığımı tekrar yerine koymayi da dusunebilirim. Firsat vermezse de yolu açık olsun.Teşekkurler Turex..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

Sayfa 79/79 İlkİlk ... 2969777879

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •